Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok írni veletek megtörté...

Tudnátok írni veletek megtörtént, paranormális eseményeket?

Figyelt kérdés
Például, amikor azt hittétek, hogy szellemet láttok és stb. Fontos lenne, hogy utána cikket tudjak írni belőle! :) Kérlek ha van ilyen sztoritok, írjátok meg! :3

2015. jún. 8. 19:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki normális választ adott! :) Remélem nem bánjátok hogy felhasználom egy írásban. :3 Ha gondoljátok utána el is olvashatjátok! :)
2015. jún. 9. 17:03
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom ez mennyire számít annak, de nekem elêg ijesztő volt. Persze nem volt ott semmi szellem, meg ilyesmi csak én ujedtem meg. :D

Szóval úgy volt, hogy barátnőim rávettek, hogy nézzek meg velük egy horror filmet. Sokat néztem már gondoltam ok legyen. Valami olyasmi volt benne, hogy egy srác meg egy csaj (tesók) egyedül vannak otthon. És a szokásos dolgok történnek... A pincéből hallanak hangokat, női sikoly, kopogás stb. Nem akarom az egész filmet elmesélni.

Na igen és miután megnéztük a filmet, vagyis én még film közben (végén) elaludtam. És esküszöm nem ijedtem meg még életemben annyira. :) nagyon durva volt. Mostmár csak sírok a röhögéstől.

Ők úgy döntöttek, hogy megviccelnek. Hajnalban valamikor felkelek, teszem hozzá szakadó esőben, és gondoltam elmentek. De nem. Ők ott lent voltak a pincében és fura hangokat adtak ki. Olyanokat, mint a filmben. Képzelhetzitek, hogy be voltam sz*rva :D Nem mertem lemenni, mert tudtam mi volt a filmben. Jó, ha nem lettem vbolna fáradt biztos lemegyek és jót nevetek azon, ha megijesztenek. Próbáltam elaludni, de a hangokat még mindig csinálták. Najó, gondoltam s akkor fogtam magam és elindultam le. Félve mentem le, tisztára úgy éreztem magam, mint, ha benne lennék a filmben. Amikor kinyitom az ajtót ott tartanak felakasztva egy bábut, de a sötétben valódinak tűnt. Aztán barátnőm előugrik, kifestve (ijesztően). Persze, hogy a szívbaj jött rám. :D hát nem valami paranormális, de remélem feltudod használni és segítettem.

2015. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ahogy látod, sokan írtak.

Ha megvan a cikk, légyszíves küld el a linket:)

2015. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Oké! :DD De még nincs kész, ahhoz kicsit több időre lesz szükségem. :) De be fogom linkelni!^^
2015. jún. 9. 20:04
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer együtt meditáltam egy megvilágosodott emberrel, aki elmondása szerint kilépett a testéböl és eljött hozzám. Mikor végeztem a meditálással, mindenféle hangokat hallottam, kb. egy napig. Nekem úgy tünt mintha a gondolataikat hallottam volna, de nem vagyok benne biztos :-) Megkérdeztem ezt az embert akivel meditáltam, hogy mit csinált, mikor eljött hozzám asztrálutazása során. Azt mondta, hogy kicsit aktiválta a fülcsakrámat :-)
2015. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagymamám és anyukám mesélték, hogy egyszer beszélgettek a szobában (nem volt nyitva ablak szóval nem volt szél vagy ilyesmi) és hirtelen azt látták, hogy az asztalon a vizesüveg csak úgy magától arrébb csúszott egy kicsivel. Meg azt ugyan nem tudom, hogy igaz lehetett-e, de egyik osztálytársam azt mesélte, hogy volt náluk egy zenélő, világító játék ami ki volt kapcsolva mégis valahogy beindul és ez még egyszer az után is megtörtént, hogy kivették belőle az elemet. Hasonló velem is történt már. Volt egy nagy plüss kutyám ami ugatott, ha megnyomtam a mancsát. Egyszer éjszaka megszólalt, akkor nagyon megijedtem, pedig a földön volt nem értem hozzá.
2015. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 volus ***** válasza:
100%
Engem egyszer majdnem elcsapott egy kamion. Egy út mellett lévő körforgalom körül próbáltunk haverokkal minél gyorsabban körbemenni bringával, amik körül a buszok a kis falvakban meg szoktak fordulni. Pont én voltam a soros. Tekerek, mint az őrült aztán egyszer csak jött egy kamion olyan irányból, ahonnan nagyon nem számoltunk rá, mert túl szűk az út kamionoknak, de mégis arról jött, na mindegy. Egy az egyben kihajtottam elé, pedig hát hallani kellett volna egy pótkocsis kamiont, hogy közeledik, de ez nem így volt. Lényeg a lényeg, el kellett volna csapnia mert pont elé fordultam ki szembe a járművel a szűk(szerintem a másik irányba egyirányú) úton. ( oda csak a busz jött be a másik irányból kb 5 méternyi úton,hogy fordulni tudjon.) Lefékeztem, mert hirtelen megijedtem a nagy géptől, megálltam vele szemben, letettem a lábam az aszfaltra a bmx-emről és csak álltam bambán, hogy most mi van. A kamion meg sem mozdult, a sofőrt is láttam,ahogy előre felé néz,nem is látott volna olyan magasból,csak simán áthajt rajtam és észre sem veszi. Néztem a kamion melletti út szélét, ahogy a por és az elszáradt levelek ott voltak a levegőben egy helyben állva. Haverok is úgy nézték a kamiont, mint ha szobrok lettek volna csodálkozó fejjel, szólásra nyíló szájjal. (mint később kiderült ők is azon akadtak fent, hogy hogyan jöhetett arról a kamion). Ez kb fél percig tartott,de lehet kicsit több volt. Hihetetlen élmény volt. Leszálltam a bicajról, kiálltam az út melletti kerítés széléhez és amikor pont magam mellé húztam a bicajt is az útról, abban a pillanatban mintha elindították volna újra a világot. A kamion eldübörgött, a haverok pedig néztek a gép után, utána pedig odaszaladtak, hogy mi a helyzet. Még a kamion márkájára és színére is emlékszem,valamint arra,hogy nem magyar volt a rendszáma. DAF márkájú és világos szürke-sötét kék színű volt a burkolat az elején és fakó világos barna ponyva volt az utánfutón.
2015. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
A nagymamám házában láttam egy szellemet. Le akartam ütni, de elment.
2015. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Ott voltam mikor papám meghalt ült a konyhában mamám próbálta kelteni de nem kelt fel többé kicsi voltam még. Kb 4 évre rá ott aludtam mamámnál este volt becsuktam a szobaajtót lefeküdtem de nem jól csuktam be az ajtót ablak is nyitva volt és kinyilt az ajtó visszamentem becsuktam rendesen lefeküdtem néztem at ajtót kinyiílik e de nem nyílt már csuktam volna be a szemem mikor egy fehér árny elment lassan az ajtó elött. azt hittem a mama az de ő már aludt. Képzelhetitek hogy beszartam. :D Azóta se alszok a mamámnál ja és a szellem a konyhába ment ahol meghalt a papa szóval én azóta hiszek a szellemekben és félek a szellemektől :S
2015. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 saringan61 válasza:
82%

1honapja történt... Nagyon fåradtnak èreztem magam pedig akkor semmitvsem csináltam! Mèly álmoba merültem.... Kb ugy hajnal 3kor arra èbredtem meg hogy nem vqgyok az ågyamban! Az ågy fölött lebegtem ès akkor ereszkedtem le! Ahogy le èrtem az ågyba azonnal fel ugrottam és ki mentem a szobából! Rá 2hètre az ördöggel ălmodtam és ahogy fel èbredtem a karjaimat nem bírtam fel emelni a låbaim nyujtva a levegőben voltak ès nem birtam kiabålni mert nem mozdult a nyelvem!

Miutån imåtkozni kezdtem el múlt.

2016. júl. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!