Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mégis mi a fenét talált el?

Mégis mi a fenét talált el?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt nagy lendülettel véletlenül belerúgtam egy fémdoboz sarkába. A térdkalácsom fölött talált el. Az elkövetkezendő néhány percben a következő tüneteket produkáltam: a rúgást követően szinte azonnal rosszul lettem, a látásom zavarossá vált, szédültem, azt hittem, elfogok ájulni, majd heveny hányinger roham tört rám. Megijedtem, hisz fogalmam sem volt, mi történt. A lábfájás megmaradt, sőt óráról órára rosszabbodik. Az esetet követően kvázi sántikálva, de még szaladgáltam, viszont most ott tartok, hogy alig bírok ráállni, kezd lassan elviselhetetlenné válni a fájdalom. Külsőleg semmi baja, nincs elszíneződés, nem dagadt fel, a láda sarka picit felszakította a bőrt, de semmi egyéb, a fájdalom viszont fokozatosan nő. Mi történhetett?
2014. okt. 10. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet csak később fog belilulni. viszont ha ennyire rosszul lettél akkor mindenképp mutasd meg orvosnak.
2014. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csontot, porcot talált el szerintem, esetleg letört egy darab, sérült egy ideg, egyéb. Mindenképp menj el orvoshoz. Én a kezemet törtem el, különösebben az nem fájt, de a sokkhatás miatt szinte azonnal elájultam.

Így saját sztori alapján azt gondolom, lehet komolyabb gond, jobb ha megvizsgálnak és a doki közli, hogy semmi bajod, nem?

2014. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!