Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha udvarias vagyok, nem jó,...

Ha udvarias vagyok, nem jó, ha bunkó vagyok, nem jó, ha határozott vagyok, nem jó, ha szerencsétlen vagyok, nem jó, ha szókimondó vagyok, nem jó, ha lényegre törő vagyok, nem jó. Mégis mi a fenét akartok lányok?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a "légy önmagad" típusú kommentek, alapból udvarias és normális vagyok, de az maximum a barátzónáig elég. És a külsőmmel sincs gond szerintem.
2014. okt. 9. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2014. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Légy vonzó,
2014. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a bunkó, beképzelt pasikat, nálam az udvariasság humorral keverve tuti páros, ha emellett még bármiről lehet beszélni a sráccal, és figyel rám.
2014. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ne hisztizzen a pasi
2014. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sokszor én is ezt gondolom a fiúkról:D
2014. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nincs szerintem rossz külsőm, ergo inkább tartom magam vonzónak, mintsem taszítónak.
2014. okt. 9. 18:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Inkább hülye vagy.Erőlteted és ezért nem lessz semmi.Meg egy lány nem fogja neked megmondani a többi lány válaszát.
2014. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#3: Mindig ez hangzik el, de folyton csak azt látom, hogy a bunkó, műmájer macsók mellett koslatnak a lányok.
2014. okt. 9. 18:46
 9/19 A kérdező kommentje:
#7: Ha ülök és várok karba tett kézzel, ugyanott tartok, nem?
2014. okt. 9. 18:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát én alátámasztani is tudom, ugyanis tapasztalatból mondom, hogy nem jönnek be azok a pasik, akiknek az egójuk nagyobb, mint az eszük. És még kinézetre is inkább taszít az a kategória, amelyiket most körülírtad.:)
2014. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!