Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Belőletek mit vált ki ez a...

Belőletek mit vált ki ez a kép? Többi lent.

Figyelt kérdés

Találtam egy képet, ami nagyon érdekes érzéseket vált ki belőlem, néztem kommenteket , volt akit rosszul lett és volt akinek megjelent álmában.

Nem tudom hova soroljam, lehet hogy elnéztem a kategóriát.

Engem kicsit félelemmel töltött el..

Link: [link]



2015. jún. 19. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem merem megnézni...
2015. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Megnéztem a képet és egy kisfiú egy gyerek méretű kislány baba mellett áll, mögötte meg maszatos az ajtó üvege. A baba kezében ott az ablaktisztító szer, amit valószínűleg a kisfiú anyja küldött, hogy a maszatos üveget legyen mivel letakarítani.


Mivel nincs nála rongy, gyanítom, hogy a baba szoknyájával fogja letakarítani az üveget.


A kép színvilága érdekes, mintha túlexponált lenne.

2015. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kis félelmet..pont most akartam aludni -.-
2015. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem érzem félelmetesnek de régen volt egy durvább rémálmom amibe belenéztem a tükörbe és nem volt szemgolyóm, csak a fehér rész. Ezen a képen sincs szemgolyója a gyereknek + nagyon randa szal ez egy rémálomkép lehet csak lefestették.
2015. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem félek nézni, hiszen nincs mitől félni, de nyomasztó és taszító érzést vált ki bennem. Úgy mondják, hogy ezek a képek alacsonyrezgést váltanak ki a testben és a lélekben.


Nézegessetek ilyen képeket, ezek magasrezgést váltanak ki, vagyis kellemes érzést: [link]

2015. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
a kisfiú mintha ismerős lenne valahonnan.
2015. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Neked melyik jön be jobban?


[link]


[link]

2015. jún. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VaTa94 ***** válasza:
50%
Semmit. Luciferkó az első sokkal jobb.
2015. jún. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na meg mertem nézni végül...Sokkal durvábbra számítottam.Kicsit nyomasztó,de semmi hű de extra.
2015. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Legoman ***** válasza:
79%

Nem sok mindent, szinte semmit sem vált ki belőlem.

A kisfiú csak értetlenül áll ott, és nem tudja, hogy most mi történik. Mint, aki nincs magánál.

Én ezt látom a képen. :)

2015. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!