Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet szeretnék egyedül...

Szellemet szeretnék egyedül idézni itthon. Elmondaná valaki, hogy lehetséges-e egyedül és ha igen akkor hogy kell?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm,és akik nem hisznek ebbe azok inkább ne is írjanak.

2013. okt. 7. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha itt kérdezel ilyet, akk szinte biztos h rosszul csinálsz vmit, mert bonyolult feladat.. és veszélyes így minden tudás nélkül ilyenbe belevágni
2013. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ez-meg-az ***** válasza:
hozzáértő nélkül sose idézz szellemet!!!
2013. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kkory cod ***** válasza:
33%
Én hallottam pár dolgot a szelemidézésről. Ha egyedül idézel szelemet akkor 100% hogy rossz szelemet idézel meg de ha ketten hárman akkor jó szellemet idézel de kakkor sem biztos. Ja és ha 4 5 6 7... Akkor rosz. De igazuk van a többieknek ne idéz hozzáértő nélkűl én is csak hallottam valakitől amit most leirtam
2013. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Ne játsz az ismeretlennel.... Pórul járhatsz vele.:És ez nem ijesztgetés. Tudod élők az élőkkel,holtak a holtakkal. Ne bolygasd őket,mert hidd el ha ugy van besz@rsz a nadrágodba....
2013. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy elmondjátok a véleményeteket arról ,hogy ne csináljam,de választ még mindig nem kaptam a kérdésre. Jó ideje olvasgatok erről a dologról,de érdekelne ,hogy egyedül képes lennék-e megcsinálni ezt az egésze és ,ha igen

akkor mi a menete ?

2013. okt. 7. 21:03
 6/16 Juditasszony ***** válasza:
100%
Szia Nem! egyedül nem tudod megidézni ,mert nincs annyi energia ha egyedül vagy és persze veszélyes is. legalább 2 ember kell hozzá de 3 a legjobb .Egyedül ne kezdj hozzá!! És hogy miért nem? Mert meg szállhat egy szellem és olyan helyzetekbe kavar bele h akár bele is halhatsz. egyébként nem ajánlatos idézgetni mert Ők nem viccelnek ám! A legelső amit megkövetelnek a tisztelet irántuk .Csak szeretettel lehet őket hívni .. ha tudod egyáltalán hogy kell. Lehet quija tábla vagy abc. asztal de mindenképp több ember szükséges. Ám én lebeszélnélek erről..
2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
...ha ilyesmit kérdel, akkor nem véletlenül nem tudod, jobb is ha ez így marad, a te érdekedben!!
2013. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
így idézheted meg Bloody Mary-t.Éjfélkor menj ki a tükör elé és mond háromszor hogy 666,és megjelenik a hátad mögött.De ha elmész a tükör előtt holnap meghalsz.De ha a tükör előtt maradsz kívánhatsz valamit,de ha rosszat kívánsz akkor is meghalsz.Vagy gyújts meg éjfélkor két gyertyát a tükör előtt és mond ki Bloody Mary nevét háromszor és akkor majd ki nyitja az ajtókat kapcsolgatja a lámpát és ha hozzá szólsz akkor beszél is hozzád.Ennyi. UI.:Bloody Mary nevét V-vel ejtsd ki:Vládi Méri.
2013. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetleg Mildewtoidot megidézheted! Csak egy vajda kell hozzá
2013. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

most ti komolyan hisztek ezekbe xD

ne szóljatok le, nem azért írok ide mert piszkálódni akarok,

de van köztetek aki már idézet és tényleg megjelent előtettek?

ja és kérdező ha ez az egész igaz akkor inkább ne csináld :)

2013. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!