Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az elem csak saját eleme...

Az elem csak saját eleme által győzhető le? (Én vagyok a Föld gyengepontos kérdező)

Figyelt kérdés

Rájöttem a minap valamire!

A tűz elemű embert (0 vércsoportú) felemészti a tűz, azaz elhasználódik, a vízelemű ember (B) megfullad az elemében, azaz túlterhelődik, a föld elemű ember (A) megköt saját magában, (ezt továbbra sem ismerem), a szél elemű ember (AB) pedig szétszórodik (azaz elveszti tudata tartását)?



2015. júl. 13. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt már eleve a vércsoport nem állja meg a helyét....
2015. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk legyőzhetőek:)
2015. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem látom át ennek a lényegét és az értelmét.
2015. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miről beszélsz :D

Nekem olyan barátságos gyerek fejem van és ahányszor voltam vérvizsgálaton, egyszer sem kaptam csillagot. Na jó a limfociták száma egy alkalommal túllépte picivel a felső határt. Azt hiszem a hemoglobin pedig éppen csak, hogy nem lépte túl. (pedig már kérdezte több orvos, hogy nem vagyok-e vérszegény).

2015. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
* 2-es vagyok. ezt jobb ha megjegyzed
2015. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Aki még soha nem volt a semmelweis egyetem felvételijén, az hallgasson. Nem gyerek vagyok, hanem 30 éves dolgozó felnőtt ember, aki tudja, hogy a vércsoportok különböző elemekkel társulnak össze, nem írom le, belinkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__6..

2015. júl. 13. 00:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de ez most nem kuruzslás? Milyen elemek?

Vércsoport nem elég? Minek ide elem?

2015. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. A lényeg, hogy szerinted ősi energiát/tudást birtokolok, mások szerint pedig az evolúciós csoda, tovább fejlődés vagyok :P

Nekem ennyi elég, hogy jól érezzem magam :D

2015. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
de azt honnan veszed,linkeld már a forrást lgyszi, hogy a tűz 0, a másik meg milyen...
2015. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
és ezek az elemek most a vércsoportra vonatkoznak csak?
2015. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!