Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » MIért ás valaki fekete tyukot...

MIért ás valaki fekete tyukot kakast a saját kertyébe?

Figyelt kérdés
Mivel kapcsolatos ez szerelem betegség,vagy milehet ennek a kövezményen?

2015. júl. 25. 17:09
1 2
 1/16 kittikehh00 ***** válasza:
100%
Mert a az nem "kertyébe", hanem kertjébe*.
2015. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, hogy tojással szaporodnak.
2015. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Félreértette a "tyúkot ültetek" kifejezést.
2015. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kötődött hozzá, megdöglött és nem volt szíve megenni. Ezért elásta a kertjébe...
2015. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan elültötte őket ? xD
2015. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, kedves kérdező!

Sehol, senki nem fekete tiket, kokast a kertyébe!

Az előfergül, hogy likat ás, aztán béteszi a fekete tikját, kokasát.

Ugyanúgy elülteti a szaporítás érdekében, ahogy tavasszal elültette a cseresznyefáját.

2015. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem ezt a kérdést?:DD Szerelmes volt a tyúkba, ezért elásta a kertyébe.
2015. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem amúgy...

Miért ásna el valaki egy tyúkot? És miért lenne belé szerelmes? (jó láttam már itt olyan kérdést, amiben az állt, hogy mi lesz ha megerőszakol egy tyúkot... Lehet, hogy az egyik ilyen, elvetemültet látta, miközben a megerőszakolt döglött tyúkot temette.)

Bár, szerintem úgy értette, hogy a döglött tyúk (remélem, hogy már megvolt dögölve és nem élve temette el...) eltemetése, egy szokás lehet e és mihez köthető...

2015. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De buták vagytok, a tojásfához előbb el kell ültetni a kertben egy fekete "tyukot kakast", majd azt követően megfelelően öntözni kell és 1-2 hónapon már lehet szüretelni az első tojásokat a tojásfáról!


Arany tojásfához arany színű "tyukot kakast" kell ültetni, de az csak nagyon sokára kel ki, vagy netán sohasem, az már rizikós. Én mindenképpen a fekete "tyukot kakast" ültetését javaslom!


Ha nagyon sokáig kinn hagyod a "tyukot kakast" a napon, mielőtt elültetnéd, akkor megromolhat és szererem betegséget okozhat! Szóval vigyázni kell, hogy a "tyukot kakast" mihamarabb ültessük el, ha már beszereztünk egyet.

2015. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9 De igazad van! Akkor ezért kötözött mindig a papám egy csirkét a cseresznyefához...ezért volt olyan szép a cseresznye.
2015. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!