Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » MIért ás valaki fekete tyukot...

MIért ás valaki fekete tyukot kakast a saját kertyébe?

Figyelt kérdés
Mivel kapcsolatos ez szerelem betegség,vagy milehet ennek a kövezményen?

2015. júl. 25. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, elnézést az elírásokért, természetesen "1-2 hónapon" BELÜL lehet szüretelni és a "szererem" szerelem akart lenni. Ha nem lett volna érthető.
2015. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Akkor ezért kötözött mindig a papám egy csirkét a cseresznyefához...ezért volt olyan szép a cseresznye."


Biztos ezért, de ha szerelembetegségből elásta volna a fa mellé a nevezetes háziszárnyast, akkor az a fa nem cseresznyét, hanem nyilván tyúkszemet termett volna nagyapád "kertyébe"...

2015. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha a szerelem vagy a kertészet témakörébe irtam volna a kérést ,akkor viccnek szántam volna kérdést.


Joslás fekete mágia ,amolyan átok szempontjából közeliteném meg a kérdést.

2015. aug. 9. 15:41
 14/16 anonim ***** válasza:
...és ha nekem annyi eszem lett volna, mint Neked, nem válaszoltam volna, hanem inkább kimegyek a "kertyembe", és elültetem a tojásfát!
2015. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez egy fajta "Latin" rituálé, melynek van hatása, ha erősen szelektív akarat kiséri.
2016. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
MIlyen latin rituálé? Lehetne többet tudni?
2016. nov. 29. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!