Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Teleportálás, idő megállítás,...

Teleportálás, idő megállítás, tárgyak mozgatása. Ha csak egyet választhatsz, melyik lenne az, és miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

idő megállítása, mert aki azt uralja, mindent megállíthat. Igaz hogy csak a világ szabályai és képességei alapján cselekedhet, de addig nincs akadályozó tényező.

Pl. Bárkit meg lehet menteni, elvinni időben jó helyre. Gondolkodási időt, életet, sok mindent lehet vele nyerni.

Egyébként a gyógyítást választanám.

2015. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok tárgyakat mozgatni.
2015. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kill The Sexplayer ***** válasza:
84%
Én a gondolatom segítségével szeretnék mindenkit elküldeni az anyjába.
2015. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Teleportálás :3

Bármikor, bárhova elmehetnék tök ingyen! ^^

Ráadásul ezzel is lehet életet menteni valamennyire.

De egyiket sem választanám, igazából nekem a legjobban a fagyasztás képesség jön be. Rengeteg jó oldala van, például ha tudnék fagyasztani, az ivóvizem most is hideg lenne...

2015. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen a teleportálás, mert bárhol ott lehetnék egy szempillantás alatt. A tárgyak mozgatása sem rossz, de a teleportáció sokkal jobb választás.
2015. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hmm... Teleportálás időben, miközben tárgyakat mozgatok :D

Amúgy nehéz, de leginkább az időutazás vonz

2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Teleportalas , mindig is ez allt a szivemhez kozel ha fogalmazhatok igy . Annyi mindenre feltudnam hasznalni hm jo kis adottsag lenne .
2015. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lusta ember vagyok, úgyhogy teleportálás. :D A tárgy mozgatáson gondolkodtam először, de igazából ha odateleportálok a tárgy mellé és vissza a helyemre, igazából az olyan, mintha meg se mozdultam volna :D
2015. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Láthatatlanság, időutazás..
2015. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Teleportálás :) hiszen így bármilyen nagy távolságot megtehetek 1 csettintés alatt: hipp-hopp ott legyek, ahol akarok, és már ott is vagyok :))))))))))))))
2015. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!