Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek bevalt? Tapasztalato...

Valakinek bevalt? Tapasztalatok? Tippek? Szerelmi kötésben jártasság?

Figyelt kérdés

igen, átgondoltam ezt akarom!

Ha van esetleg olyan valaki, aki próbálta már az légyszi írjon privátban, vagy akár itt is, nagyon kíváncsi vagyok, hogy bevált-e.



2014. jan. 4. 04:34
 1/7 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, és minden megvan a boldogsághoz... Én csak attól félek hogy elvesztem, ezért szeretném még jobban magamhoz kötni...

Amúgy meg a korához képest eléggé komolytalan, és ez nagyon zavaró tud lenni... És ez kellti bennem a kételyt, a félelmet hogy elvesztem..

2014. jan. 4. 04:45
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne akard magadhoz kötni!
2014. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vagytok és szeretitek egymást tök fölösleges magadhoz kötni, hiszen ha egymásnak vagytok rendelve úgyse állhat közétek senki és semmi.

Ha viszont nem, akkor csak többet ártasz vele, mint használsz.

Fejlődnötök kell, a karmátokat letenni, ha belepiszkálsz a normál folymatokba visszaüthet.

Dologzz a féltékenységed ellen, ő meg legyen felelősségteljesebb akkor boldogok lesztek. ...,mert ahogy látom csak ez a probléma.

2014. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 18:05

Nagyon ráéreztél a dolgokra, csakhogy vele nem nagyon lehet beszélni bizonyos dolgokrol, és ez kiakaszt néha...

DE tudom, hogy ő az egyettlen ember akivel leélném az életemet!

2014. jan. 4. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdésekben az a jó, hogy le sem kell írnod hőgy nő vagy. Így is tudjuk
2014. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
magadhozkötöd, ragaszkodó lesz, a jelleme nem változik, ha ezt megemlíted azt hiszi azért mondod mert van valakid, féltékeny lesz, és lezár a pincéjébe és többé nem enged ki..jól gondold át hogy tényleg kötögetni akasz e...
2014. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 istikekovacs válasza:
100%
nekem bevált!zafirral csináltattam.
2015. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!