Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Idézéssel az ember szólgálatáb...

Idézéssel az ember szólgálatába helyezheti a Démont?

Figyelt kérdés

Sok démonidézési könyvet meg fórumot olvastam össze és azt írták, hogy akik ezt a démonidézési szertartást megalkották és az első ilyen könyvben a 'Clavicula Salomonisba' megírták, azok leírták, hogy így lehet az idézett démont az ember szolgálatába helyezni. Megcsináljon dolgokat, pl az ellenséget vagy szomszédot eltegye lábalól vagy az uralkodókat, királyokat is így fejeztették le állítólag. Egy magasabb démon képes cunamit, tornádót előidézni, amilyen a Sandy volt New Yorkban stb...


Ezek igazak ? Neked sikerült egy kisebb démont úgymond igába hajtani ? Mit tudtál vele csináltatni ? A démonok képesek hasonlóképpen fejlődni, mint egy PC-s játékban ? Hiszen, ha valamit végrehajt okosabb, ügyesebb lesz. Ez működik valóban vagy csak az ősi varázskönyvekben van benne?



#idézés #démon #clavicula salomonis
2015. okt. 7. 22:35
1 2
 1/14 Ozmium42 ***** válasza:
16%
Nem léteznek démonok.
2015. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
szógálatába?
2015. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ozmium4 te honnan tudnád ezt ? Forumtroll vagy, semmit sem tudsz, csak így beírtad, mert ateista vagy ! Idéztél már valamit? Próbálkoztál bonyolult idézési procedúrával adott időpontban, adott égtájhoz kódolva vagy csak beírtad ? :P


Komoly emberek írjanak ! Köszi :)

2015. okt. 7. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:

A titkos kör nevű sorozatban választ kaphatsz rá. A kedvenc sorozatom lett. :)

Bár nem konkrétan démonokról szól.

2015. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, látom érdekel a téma.

Kikeresem egy régebbi válaszom, ott írtam erről részletesen.

De nem olyan részletesen hogy bárki ezt megtudja csinálni.

Sokan a netes baromságok miatt azt hiszik ez egy egyszerű gyrtyát gyújtok és majd lesz valami ceremónia.

Nem!

Ha meglesz, olvasd el párszor és gondolkodjál rajta.

És mindezt honnan tudom?

Majdnem 2 évtized volt, amit erre a témára szenteltem.

De nem foglalkozom vele, túl veszélyes, neked sem ajánlom.

direkt úgy van leírva minden, hogy abból senki sem tud összeállítani egy ceremonális mágia általi invokációt, így hatástalan, csak szemléletetésként lesz idemásolva.

2015. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írd le légyszí ha kell privátban:)
2015. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ide nem fogom kiírni inkább.

Kérdező, ha érdekel, majd írsz.

Ha majd elolvasod, rájössz, hogy ez nem egynapi dolog lesz, mire megtudnád csinálni, ha egyáltalán addig el is jutnál.

2015. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad összekeverni az arab hitvilág "dzsinn"-jeit a nyugatiak "démon"-jaival!

A dzsinn szolgálja gazdáját - bár lehet, hogy csak adott számú alkalommal. (Három kivánság teljesítése.)

A démon egy öntörvényű, mindenáron rosszat akaró és tevő magasabb rendű lény. Szolgává nem szegődik.

Különben is, hogyan képzeled, hogy a megidézettet szolgáddá tegyed? Vendégségbe hívsz valakit, aztán kényeztetés helyett kitakaríttatod piszkodat a lakásból?

2015. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Kedves #7, írtam neked privátot.

Reggel úgy emlékeztem, hogy válaszoltál nekem.

De már csak nagyon halvány emlékeim vannak, hogy mit. Illetve nem jön elő.

Ez komoly, vagy csak képzelődtem?

Mert nem találom sehol az üzeneted. Szóval gondolom, csak álmodtam.

2015. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Flóra 12 válasza:
Nem te állítod szolgálatodba őt hanem ő téged.Te leszel eszköz a kezében,de igen vannak különböző rossz hatásai rád és másokra nézve is.
2015. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!