Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan Sátánista, aki...

Van itt olyan Sátánista, aki segítene nekem a válaszok megkeresésében egy egyedi probléma esetén?

Figyelt kérdés

Kerestem a fórumotokat, régen fent voltam rajta, de most nem akadtam rá, ezért kérdezek itt.


Szóval a helyzet a következő: 4 - 5 évvel ezelőtt csatlakoztam a vallásotokhoz gyerek fejjel, igazából vonzott az egész, de akkor még nem értettem igazán hogy miről is szól ez az egész. Aztán egyszerűen lemondtam az egészről, feledésbe merült hogy valaha is tag voltam. Most viszont ismét belefutottam a Spirits of Eriduba, és abszolút megnyert magának az egész életfelfogásotok, vonz is, de... A nácizmussal és zsidó utálattal egyszerűen nem tudok azonosulni, főleg hogy édesapám egyik legjobb barátja zsidó szPármazású, és ahogy rá és a kislányára nézek nem tudom őket gyűlölni(a felesége nem zsidó).


Hogy szerezhetnék útmutatást?



2016. ápr. 12. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
nem vagyok sátánista de anyit mondhatok hogy ott sok elmebeteg van, a jehova tanúi valóban fárasztóbbak, de ők kevesebbet ölnek ><
2016. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudnád az említett embereket utálni, de csak azért mégis megpróbálod, mert mások ezt tanítják? Mert ott ez a divat? Elnézést, de ne legyél már ennyire birka!!!
2016. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Írj rám és fejtsd ki egy kicsit bővebben, hogy mit szeretnél.
2016. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

1-es:

Sátánisták nem ölnek senkit..

2-es:

Éppen ez a problémája, hogy nem akarja elfogadni a fasiszta ideológiákat...


Kérdező:

Az csak a JoS hülyesége, kitaláció, a Sátánizmusnak köze sincs a rasszizmushoz, ez már csak egy ideológia, amit vagy elfogadsz vagy megtagadsz. Az ottani információkat egyébként kétszer ellenőrizd, mert elég érdekes hazugságokba lehet futni az oldalon.

2016. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak befolyásolni, te döntesz, de szerintem ne csatlakozz ilyen gyülekezetekbe!!

Mi az, hogy utálj valakit?! Ez a fajgyűlölés… Micsoda elmebeteg aki.ezeket kitalálta! És ne tessék senkinek rám most haragudni, de képzeld el, hogy te vagy zsidó!

2016. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha általánosítasz , és utálsz bizonyos embercsoportot, azt kizárólag a tapasztalas útján tedd, ne azért, mert a vallás azt mondta. A satanizmus másik tanitasa ; mindenki más, mindenki egyedi. És ennyi. Az vagy aki vagy és kész, soha ne valtoztass magadon akaratod ellenére, ahogy az előttem lévő is írta, ne legyél birka. Szerintem amúgy van nevelési celzata is a dolognak (sok tini csatlakozik mert fingjuk nincs a dolgokról), de ezzel nagyon nem értek egyet. A zsidókat én nem kedvelem túlzottan, de ez tapasztalas, nem pedig birka mód követés. Fontos, hogy objektív maradj. Az első válaszoló meg még objektíven is hülye :D
2016. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

"A zsidókat én nem kedvelem túlzottan"


vs.


"Fontos, hogy objektív maradj."


Facepalm...

2016. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy a "sátánizmus", mint olyan, nem vallás, nem is életfelfogás, aki ennek tekinti, csak valamiféle emberek által kreált csoport tagja akar lenni, ez esetben inkább keress olyat, biztos van olyan, akiknek a gondolkodásával maradéktalanul egyetértesz.A valódi "sátánisták" közös találkozási pontja ugyanis az élő kapcsolat a Démonok világával, ha ez pedig, amint látom, nem is nagyon érdekel -ez nem baj, az emberek többségének a földön van a helye, itt vannak teendői- akkor főleg ne kísérletezgess Sátán nevével, nem arra való. Ilyen egyszerű, ha nem is vagy még csak meggyőződve sem Sátán létezéséről, akkor keress tovább, mindenkinek van saját helye, neked is lesz.
2016. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Drága hetes, ha nem sikerült értelmezni amit írtam, olvasd el még egyszer, lassabban.. :D
2016. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

9

Inkább neked nem sikerült értelmezni.


Áruld már el, hány zsidoval találkoztál eddig életedben?

2016. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!