Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tud e valaki konkretumot az...

Tud e valaki konkretumot az Arkadia Fenyeinek egyhazarol? Esetleg, volt e mar kapcsolatotok veluk? Aggodom a keresztanyomert, mert elment egy ilyen papnak nevezett illettohoz es most ugy gondolja, hogy az meggyogyitja.

Figyelt kérdés
Sejtelmem sincs,hogy tudnam eszhez teriteni,ugy hogy ne sertsem meg.
2016. máj. 8. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát persze! - ha nem is valaki, de valami biztosan!

Legjobb közös - bár ez egy kicsit erős, mert a jelek szerint te nem tárgyalsz vele - barátunk, a Gúgli:

[link]

2016. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szabad akarata van a lányodnak.

Nem szólhatsz bele az életébe.


Oda megy ahova akar. Ha a világképedből kifelé gyalogol páros lábbal, akkor oda.


Árkádia Fényeinél nincs különösebben rossz helyen.

Jó emberek, nem kell félni tőlük. Azért mert nem anyaghívők és nem dogmatikus keresztények.

2016. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Általában reikivel, szellemgyógyászattal, kristályokkal gyógyítanak. Nincs ebben semmi rossz.


Nem igazán értem, hogy miért akarod "észhez téríteni", amikor igazából a kérdésed szerint nem sok fogalmad van arról, hogy kik és mit csinálnak ott. Ez nem egy öngyilkos szekta és nem agyament emberek alkotják a közösséget. Spirituális szemléletűek, szerintem jó az irány.

2016. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Guglival már tárgyaltam,de azon kivül hogy kik az árkádiások,és ki a szellemi vezetöjük nem sok más infot találtam.Azért kérdezek itt is,hátha találok olyan embereket akiket valóban meggyógyitottak,vagy nem tudtak. A keresztlányom nem tagja az egyháznak,csak gyógyitásért fordult hozzájuk. Azt is elhiszem,hogy nem csinálnak semmi rosszat,de sok jót sem,és azt is pénzért. Az életébe nem szoktam beleszólni,de amit tudok megteszek,hogy megóvjam a családomat a csalóktól. Egyszer már bedőlt egy hasonló gyógyitónak,semmi haszna nem volt,csak szórta a pénzét.
2016. máj. 9. 07:04
 5/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Kárt nem fognak tenni benne, ez egészen biztos.

Úgy gondolom, hogy az életben mindenkinek mást és mást kell megtapasztalnia és az is biztos, hogy nem véletlen, hogy éppen feléjük fordult. Gondolom tetszik neki az, amit, és ahogy csinálják, én pl. nem tartom helyesnek azt, amikor az egyik ember le akarja korlátozni a másikat valamiben. Más kérdés, ha valaki ártani akar a másiknak és erről igyekszel lebeszélni, de itt szó sincs ilyenről. Fel fogják tárni a lelki okokat is, amitől a lánynak kialakult a betegsége, és ezt a "hagyományos orvostudomány" nem teszi meg. Ők csak a testtel foglalkoznak, a lélekkel nem (kivéve a pszichológust és pszichiátert, de ezek közül is sok elintézi annyival, hogy felír némi gyógyszert, de ettől még a lelki gyökere megmarad a problémának), ezen kívül gyógyszernek nevezett mindenféle kemikáliával teletömik a betegeket, ami szintén csak átmeneti megoldást, vagy azt sem hoz. A spirituális gyógyítók viszont holisztikusan (test-lélek-szellem) szemlélik a problémát, és gyógyszer helyett a természetben megtalálható dolgokkal, gyógynövényekkel oldják meg a dolgot, amennyiben ez a része szükséges.


Miután lelkileg rendbe szedtem magam, elmúlt a 20 éven keresztül folyamatosan előjövő betegségem, amióta pedig hasonló emberhez járok, egy csomó további lelki görcsöt sikerült feloldanom, és egyre jobban érzem magam a bőrömben. Igen, pénzbe kerül, de úgy gondolom, hogy egy ember akkor fekteti be legjobban a saját pénzét, ha ezt a saját előrehaladására költi. Akár ilyen módon, akár bárm más módon, ami a lelki fejlődését szolgálja.

2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legyen igazad Fish1. Tudod ,ő pszihológushoz is jár,és az is mondta,hogy hosszantartó a gyógyulási fojamat. Most ez az ember is ugyanazt mondta,és mindkettő ugyanazt teszi,feltárja a lelki problémákat. Ő érzelmileg nagyon gyenge,és nehéz időszakon van túl,mindenbe belekapaszkodik ami vagy aki gyógyulást igér. Kolléganőivel részt vett valami csoportos terápián,ami szintén azon alapult,hogy feltárja lelki okait a szorongásának. Azóta sokkal rosszabb.Én szkeptikus vagyok,nem hiszek semmiféle áltudományban,de nem is téritek meg senkit,csak tényeket közlök. Tudod,ha itt is csalódni fog,és nem lesz változás,gyógyulás,még jobban eluralkodik rajta a depresszió. Felnőtt embereket nem szoktam lebeszélni,rábeszélni,de azt tudni kell,hogy az érzelmileg gyenge emberek,nagyon könnyen befolyásolhatók. Ezért érdekelt ez a szervezet.
2016. máj. 10. 07:18
 7/8 Fish1 ***** válasza:

A lelki gyógyulás, a dolgokkal való szembenézés és a problémák felismerése mindig hosszadalmas, főleg ha mélyebb lelki gondokról van szó. Szerintem jó dolog, hogy felismerte azt, hogy segítségre van szüksége, és nem félt segítséget kérni. Így lehetősége van egy boldogabb életre, és mindenképpen dícséretes, hogy nem akarja az egész életét lelki problémák miatti vergődésben leélni. Keresi az utat a boldogság felé.


Nyilván egyénenként változó, hogy kinél mennyi időt vesz igénybe a fejlődés, hogy milyen tempóval tud haladni, de hogy lásd, miről beszélek: a nulla önbecsülésről, saját magam nem szeretésétől, a befordultságtól és az öngyilkosság határáról való visszaevickéléstől a mai napig 4 és 3/4 év telt el, és eljutottam egy sokkal magasabb szintre, ahol megtapasztaltam a lelki egyensúlyt, a békét, a szeretetet, a magabiztosságot, és a pozitív hozzáállást mindenhez. Az első 3 és 3/4 évem azzal telt el, hogy önfejlesztő, pszichológiai jellegű könyveket olvastam, felismertem magamban rengeteg hátráltató tényezőt, majd ezeket helyre raktam. Előadásokra is jártam, amik szintén nagy horderejű felismerésekkel bírtak. 1 éve járok egy segítő emberhez, mert voltak területek, ahol megakadtam, de ő rávilágít bizonyos dolgokra még, amiken érdemes változtatni, és úgy érzem, nagyon jól haladok.

Voltak kemény időszakok, szerintem te is ezt látod most a lányon, hogy éppen nehéz dolgokkal szembesül, ez átmenetileg talán visszahúzhatja, vagy kívülről úgy tűnhet, hogy stagnál az állapota, de szerintem belül dolgozik ő ezen. A felismerés az első lépés, ahhoz kell az idő, hogy a saját gondolkodását pozitívra változtassa, hogy átírja a lelkében a dolgokat, hogy ülepedjen benne a sok dolog. Aztán majd helyreáll az egész, meglehet, hogy rá sem fogtok ismerni egy idő után, olyan mértékű lesz a pozitív változás. :)

2016. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali, nekem vam egy otletem. Ha tenyleg szkeptikus vagy, es ilyen gondok vannak, es nem ertessz egyet Fish1-el akkor ajanlani tudom a csikung gyakorlatokat. Az ottani dolgok termeszet tudomanyilag bizonyitottak. Nem tudom, hogy birod e a keletieket, de sokat lehet toluk tanulni, ( mint ahogy a reiki is onnan szarmazik). A lenyeg az h ez is sokat segithet a gyogyulasban. (Mellesleg, ha az egyen barhol is gyogyul, de legalabb gyogyul akkor jobb ha ott van, mig fel nem epul, de ez mar az en szemelyes velemenyem ;) )
2016. máj. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!