Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már tényleg valós kapcsol...

Volt már tényleg valós kapcsolatotok vagy bármi más szellemekkel vagy egyéb természetfeletti lényekkel?

Figyelt kérdés

Történtek már velem fura dolgok, és ez a téma nagyon érdekel. Legtöbbször az emberek elviccelik ezt. Tudom, hogy valójában nincs kézzel fogható, látható vagy hallható, megrendíthetetlen bizonyíték az ilyenre, de engem érdekelne, hogy van-e itt olyan, akinek tényleg volt már bármiféle természetfeletti élménye.(és itt most nem arra gondolok, hogy berúgtál, másnap reggel felkeltél és nem emlékszel, hogy jutottál haza. az egész kész csoda, biztosan teleportáltál.. és a többi ilyen..)

Meséljetek!:)



2013. jún. 19. 07:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
nekem a nagypapám 2011-ben halt meg, ők a nagymamámmal másik országban élnek, de attól még ha baj van vagy na az öröm mindig érzem hogy mellettem áll, és tőlem jobbra olyankor hideget érzek, és ezt nem tudom mivel magyarázni
2013. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Ez amit írok komolyan nagyon igaz.



Anyukám barátnője megosztott anyukámmal valamit amit mással soha, de ő nekem tovább adta. Na amikor anyukám barátnője gyerek volt aludt náluk egy alkoholista jó párszor, de az egyik este anyukám barátnőjének a szobájában aludt és ott meghalt. Azután anyukám barátnője azt mondta hogy jó pár éjszaka fel oltódott a lámpa és látta az alkoholista szellemét, meg kinyitódott az ajtó, ablak. A szülei nem hittek neki amíg ők is át nem élték ezt akkor már ők is féltek.

2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Uhh..

Nálam pár hete volt egy szellem, talán a mamám lehetett, mert nem bántott.

Feküdtem az ágyban és ugye nem dupla ágy de simán elfér két ember. A fal felé fordultam és láttam valami árnyat, hogy ott fekszik és nagy hidegség csapott meg. Rettenetesen megijedtem, mivel ez volt az első ilyen "élményem". Meg sem mertem mozdulni, már szinte vártam, hogy történjen valami, amikor eltűnt a hidegség. Hanyat fordultam és a plafont bámultam, mikor egy pillanatra egy emberalakot láttam ott, de lehet, hogy ezt már csak ijedtemben halucináltam oda. Viszont tisztán éreztem, hogy akkor ott volt valami mellettem. Azóta érdekel ez a dolog.

Köszi a válaszokat!

2.-nak: az nagyon durva lehetett.. Én biztosan besokkoltam volna vagy ilyesmi.

2013. jún. 19. 22:39
 4/16 anonim válasza:
63%
Unokatesóméknál láttam előszörszellemet és ő is megerősítette ezt.... félelmetes volt.
2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
meg egy haverom mondta hogy volt a barátjánál és mind a ketten látták a haverom barátjának a halott apjának a szellemét felfele mászni a függönyön
2013. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
ez hihetetlen nem ?
2013. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
velem 3 dolog is történt de nem akarom elmesélni
2013. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nekem 1-et elmondtál már
2013. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen történt... Egyik reggel reggeli közben anyukám elmesélte hogy rossz álma volt. Azt álmodta hogy a dédi ott állt az ágy mellet. Anyám megkérdezte tőle hogy hogy került ide (másik városban lakott). A dédi azt válaszolta hogy meghalt és jött utoljára körülnézni, hogy mi lett a szobájával. Régen nálunk lakott. Ezek után fölébredt. Járkált a lakásban. Nem igazán tudott vissza aludni. Miután ezt elmesélte nekem nemsokkal jött a telefonhívás hogy az este meghalt a dédi.
2013. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9.: Uramisten.. Az ilyenben sem hittem ezidáig.
2013. jún. 20. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!