Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki, aki ért a...

Van itt valaki, aki ért a rontáshoz vagy esetleg le tudja venni és hasonló?

Figyelt kérdés
Lenne hozzá pár kérdésem.
2016. jún. 2. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, én foglalkozom rontáslevétellel. Az őseim között is számos boszorkány volt, így maradt bennem képesség. Vedd fel velem a kapcsolatot és megegyezünk az árban!
2016. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőre ne hallgass, már engem is átvert sokszor, csak a pénzed kell neki!!!!
2016. jún. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Gyomorrontást bármikor leveszek.


Dr. Tóth Béla

gasztroenterológus

2016. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D


Nem kell levenni rólam, csak érdekelne hogy működik ez. Mert vannak akik teljesen hihető történeteket mesélnek (olyanok akiket ismerek), de én mégse tudok benne hinni, szerintem ilyen nem létezhet, nincs rá magyarázat.


Vagy valaki el tudná magyarázni hogy van ez? Bárkit meg lehet rontani?

2016. jún. 2. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A megrontás másik témakör. Mielőtt ilyesmit követnél el, mielőbb konzultáljunk!


Dr. Vad Katalin

szexuálpszichológus

2016. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy személyiséghasadásos pszichológus, nem túl biztató :)
2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az esetek 99%ában csak beképzelik maguknak az embere. Vagy azért, mert gáz az életük és nem ismerik fel, hogy a döntéseikkel formálták ilyenné a sorsukat. Vagy pl nagyon paráznak tőle és emiatt beképzelik, h megátkozták őket/feketemágus befolyásolja őket. Ezt amiatt csinálják, h túlessenek a félelmükön, mert nem bírják a folyamatos rettegést, sajnos a tudatalatti ilyen hülyén is tud működni. Esetleg amiatt képzelik be, mert izgi vagy különlegesnek akarják érezni magukat, stb. sok oka lehet.


Persze szerintem létezik valódi mágia, vannak tapasztalataim ilyesmivel, de az egy külön történet.

2016. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
EZO TV a legjobb benne és mivel abból él és elég jól, így nem is csinálják rosszúl !
2016. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Mesélsz róla?
2016. jún. 2. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Mesélhetek, de ha jobban érdekel nyugati pszichológia, akkor inkább olyat ajánlanék, full szekptikus hozzáállással is hasznos. :) Írj privit ha érdekel.
2016. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!