Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Debrecenben tudnátok ajánlani...

Debrecenben tudnátok ajánlani valakit aki képes működő szerelmi kötést létrehozni?

Figyelt kérdés

Aki már csinált és sikerült írja le a tapasztalatát, illetve hogy kinél és hogyan zajlott stb.


Aki privátban mesélne szívesebben írjon bátran!


Nem várok a kötést alapjaiban megkérdőjelező, és az én lelkiismeretemre irányuló kommenteket!



2016. jún. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

"Aki privátban mesélne szívesebben írjon bátran! "

Miért privátban? Te több vagy a közembernél?

2016. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam aki SZÍVESEBBEN, vagyis nekem mind1 hol ír de nem mindenki szereti nyilvánosan megbeszélni, jelezni akartam hogy aki ezt a témát bizalmasabban kezeli de megosztaná velem nyitott vagyok arra is. Nem hiszem hogy ezen fenn kellene akadni, semmi jelentősége nincs számodra.
2016. jún. 21. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Tehát olyan embert keresel, akinek tudása és képessége van, hogy aljasul, akarat ellenére rákényszerítsen valakire valamit.

Ha tudnék, sem írnám meg...

2016. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazán fontos volt leírnod hogy nem írnád le...
2016. jún. 21. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

A "mágusok" azoknak több privátot küldenek szelektálás nélkül, akiket bántanak a szkeptikusok.

Elég csak sértegetned a tudományt és be is avatnak.

2016. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is akartam szerelmi kötést csináltatni, el is mentem egy magát mágus gyógyitonak nevezett emberhez de Azóta se lett belőle semmi és amikor meg kérdeztem hogy miért nincs még abból semmi amit mondott na akkor jöttek a kifogások
2016. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A szerelmi kötésnél még a búgató-por is jobb!

Sokan nagyon jól megélnek egyesek ostobaságból!

2016. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!