Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feszítővassal támadt egy...

Feszítővassal támadt egy szellem, Yvette Fieldingre. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Elolvastam a sztorit és szellemek esetében sosem találkoztam ilyen kemény támadással.Egyszerűen elképesztő [link]


A 2002 óta futó brit reality, a Most Haunted egyik arca, Yvette Fielding durva sztorit mesélt az Expressnek.

Sok démonos történetet olvastam, de amikor támadtak mindíg a saját asztráltestükkel akartak támadást mérni, akár legyen az energiasugár, ami az aurájukból eredet vagy anyagi manifesztáció, de olyat még sosem olvastam, hogy gyílkos tárgyat: feszítővasat fogott volna egy démon emberre. Nagyon fel lett dühítve az interdimenzionális lény. Vajon miért? Nem nézik jó szemmel, hogy a realití sorozat leleplezi őket? Azt akarják, hogy ne higyjünk bennük?


[link]


2016. júl. 1. 14:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Reality? REALITY? Kapj már az agyadhoz.
2016. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, tudod te egyáltalán mi az a reality show? Feszítővasas szellem, hogyne...


Amúgy neked fizetnek azért, hogy folyton ilyen bullshit kérdéseket tegyél fel itt?

2016. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, nem volt engedélye lőfegyver vásárlására.
2016. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Jah bocs, nekem se ártott utánanézni mi az a reality tévézés :) Attól még bullshit.
2016. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Csak is azért feszítővassal, mert a kisbaltáját elvesztette a szellem.
2016. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Gipsz Jakab #42 válasza:
95%
Ez valóban furcsa, rám általában gumibottal szoktak, és úgy a hat-hetedik sör után.
2016. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Reality? REALITY? Kapj már az agyadhoz."


Gondolkodom : Reality a szellemekről -> többször találkozik démonnal -> több incidensnek van kitéve -> nagyobb valószínűséggel csinál olyat, ami egy démonnak nem tetszik.

2016. júl. 1. 15:18
 8/25 A kérdező kommentje:

"Kérdező, tudod te egyáltalán mi az a reality show? Feszítővasas szellem, hogyne...

Amúgy neked fizetnek azért, hogy folyton ilyen bullshit kérdéseket tegyél fel itt?"


Tudom mi az a reality, szoktam is nézni. Te is jobban tennéd, ha néznéd mielőtt elhamarkodott véleményt alkotnál. Real=valóság. Miért lenne buta kérdés? Egy elismert ember, akinek a szava sokat jelent, állítja hogy egy szellem rátámadt. Nagyon érdekel miért tette?


Okkultisták, sátánisták ti tapasztaltatok hasonlót? Mivel lehet feldühíteni egy szellemet ennyire? MI lehetett az oka?


KÉREM : Aki nem hisz benne, az ne írjon.

2016. júl. 1. 15:21
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Cigány szellem volt, megzavarták betörés közben.
2016. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Én abból a feltevésből indultam ki, hogy a reality valósághűt jelent, egyfajta szórakoztató dokumentumfilmet, aztán rákerestem és rájöttem, hogy kb annyira valóságos, mint a való világ meg az éjjel nappal budapest. Téged meg sajnállak, ha beveszel ilyen feszítővassal hadonászó szellemtörténeteket.
2016. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!