Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halálról álmodtam, utánna...

Halálról álmodtam, utánna összetört egy tükör, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás egyébként, de ez kivételesen megijesztett. Azt álmodtam, hogy egy számomra fontos személy meghalt, de szerencsére ez nem következett be... Viszont még az nap, néhány órával az után ,hogy álmodtam ezt, az előszobai tükör magától ledőlt és teljesen összetőrt!

Szerintem van szokványos magyarázat rá, pl. az hogy a huzat meg mi is sokat csapkodja az ajtót a tükör közelében és ennek következtében elmozdult majd ledőlt a helyéről... De elgondolkoztam azon amit álmodtam és valahogy fura érzésem van az egésszel kapcsolatban. Mit gondoltok lehet kapcsolat az álom meg a tükör között? Létezik, hogy esetleg azért tört össze a tükör, mert megijesztett az az álom? Vagy ez az egész a jövőre vonatkozik és nem is annak esik majd baja akiről álmodtam?

Arra is gondoltam, hogy lehet nem kéne ennyit gondolkodnom ezen, mert bevonzom a bajt. Jobb ha csak elfelejtem?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 3. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!


Álmaink az elménkben születnek,s nem külső transzcens lények kommunikációja.(Rendszerint.)Így az semmiképen nem jelezheti a jövőt,hisz elménk képtelen jövőbe látni.


A tükör,egy olyan tárgy,mint bármely más tárgy.Némely gumiból készült tárgyak kivételével,azok eltörése,elszakadása nem befolyásolja jövőnket számottevően.

2016. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Yog-Sothoth ***** válasza:

Előző hónapban egy jó barátommal elmentünk nyaralni az egyik hétvégén. A szálláson volt egy transzvesztita szellem, aki folyton alapozós és pirosítós kéznyomokat hagyott a fürdőszobában. Az utolsó este letöröltük a nyomokat, és utána a barátommal mindketten azt álmodtuk, hogy kiesik a fogunk, ami ugye halált jelent. Azóta sorban hullanak el mellőlünk az emberek, valószínűleg a transzi szellem átkozott el minket. :/

Ezt csak figyelmeztetésképpen írom le, nem szabad félvállról venni az álmokat, és egyéb jeleket!

2016. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Yog-Sothoth ***** válasza:
70%
Lepontozhattok, de amikor majd ti is meglátjátok az alapozós kéznyomokat a falon, akkor már késő lesz!
2016. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
😂
2016. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
29%
Az is egy opció hogy negativ entitás van nálad.Persze csak egy lehetőség.Gyakoriak a rémálmok a negativ entitások jelenléténel.Mellett ha elég erős ő is megoldhatta hogy a tükör összetörjön hogy te ezt negativ omennek vedd.
2016. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Lina63 válasza:
Valaki halálával álmodni--> hosszú életű lesz (babona). Tükör meg passz.
2016. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!