Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik az apró jelei annak hogy...

Mik az apró jelei annak hogy valaki boszorkány?

Figyelt kérdés
engem őszintén érdekelnek ezek a dolgok és olyan emberöl várok konrét magyarázatot aki úgymond tapasztalt ilyen téren. én egyébként nemhiszek semmi ilyen dologban ezt az egyet leszámítva. nem egy 10 éves kislánynak kell elképzelni mielött valaki athinné hogy valami játékhoz vagy az osztálytársaim ilyesztegetéseihez kellenek ezek az információk . a mi családunkban nagyon sok furcsa dolog történt már , és nagyon sok megmagyarazhatatlan szinte már természetfeletti események. édesanyám szerint a dédink boszorkányvolt amire persze már soha nemkapok választ hiszen szegény elhunyt . nyugodjon békében. édesanyám is annak vallja magát . történt egyszer még mikor kisgyerekek voltunk én és a nővérem. teljesen normális napvolt , est elefeküdtünk korán aludni mivel másnap iskola volt de az éjszaka nagyon furcsa dolog történt ami mindnkit megrázott . anyukám éjjel 2 órakörül kiment a nappaliba , félkézzel odébrakta az asztaltam a nappaliba volt , amit másnap a nővérem én és anyukám alig birtunk hárman visszarakni mert annyira nehet asztal volt. ennek ellnere anyum fékézzel odébrakta , körberakta magát gyertyákkal és meggyujtotta az összeset, befeküdt a kör közepére és úgy érezte mintha folytogatnák, majd egy kék valamiféle csóva ment le a torkán majd fellált és a falat kaparta mire a mi ébresztőnk megszóllat és hirtelen végelettennek az egésznek, gyorsan hoztunk egy lázmérőt és megmértük anyukám testhőjét. hozzátszem a lázmérő tökéletesen műkdött. anyukám testhője 17 fokos volt. hullahőmérséklet ő mégis egész nap élt és virult. aztán a nővérem elmesélte nekem hogy mielött a dédink mghalt behivta őt magához beszélgetni és figyelmeztette arra hogy egy ember a csaladba aki már egyszer meghalt különleges dolog fog vele történni. történetesen mondom hogy anyukám kiskorába tornászott és baleset volt ami után újrakelett éleszteni. ez volt egy történet. egyzser mikor anyám összeveszett a barátjával rá fél órára a baratjának autó balesete lett , eg kilómétert gurult az autó , teljesen összetört de a férfi kiszált egy horzsolás nélül, anyám elötte nekünk mondogatta hogy érzi hogy valami rosz fo történni. a mostanni éeletársénak a felesége öngyilkoslett, mikor anyám elöször összveszett a férfivel szifinkfartusa lett. rá eg yfél évre anyám láttta hogy a férfi hordja mág mindig at a láncot amin a feleságe és az ő jegyűrűje lóg és mondogatta magába hogy de zavarja bárcsak elhagyná, másna a férfinek kiesett a hanyabol a lánc és elhagyta valahol. én nemhisze hogy ez véletlen lenne. énis egyre furcsábban érzem magam mostanába, hirtelen kedéjváltozásaim vannak , agreszivabb vagyok , és elmultak a félelmeim . régebben rettegtem a pókoktol, a már kézzel is megmerem fogni őket, féltem a sötétben , most egyedül sétálgatok, nappal álmosvgyok éjszaka viszont éber és 4 elött nemtudok elaludni. mi ez ha nem boszorkányság?? szerintem ezek kellő jelek. viszont engem nagyon érdekel hogy mi is az a boszorkányság , az átkok stb .

2016. júl. 30. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
89%
ha seprün lovagól akór bisztos boszórkány
2016. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha sok békája van egy egy befőttes üvegben és a seprűt sem rendeltetésszerűen használja, hanem a lába között repkedve a tetőn akkor biztos boszorkány.
2016. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem ilyen gyerekes válaszokat várok , ezért is irtam le az elején hogy olyan mber /emberek válaszoljanak akiknek már volt dolguk ilyennel
2016. júl. 30. 17:24
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
görbe orr hegyes kalap seprűn röpköd meg ilyenek
2016. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz, hogy ezekre megfelelően objektív válaszokat lehessen adni, több bizonyítékra is szükség volna, a legtöbb dolog, pontosítanék, az én véleményem és úgy általában a tudomány és realitás világa szerint mindenre van előbb vagy utóbb érthető magyarázat, ahhoz, hogy egyáltalán egy alap persze a realitástól, de mégis elgondolkodtató tézist lehessen felállítani, szükség volna rengeteg bizonyítékra, hiteles mérésekre, és sok másra. Mint mondtam is a legtöbb dologra van racionális magyarázat, aztán vannak azok, amikre szintén van, de tűnhetnek úgy, mintha mégis valami túlvilági dolog lenne a dologban, ezeket az eseményeket általában valamiféle neurotikus zavarnak köszönhető, ami látszólag megmagyarázhatatlan dolgokat képes az egyes személyekkel végezni, a babona, a vallások, a és minden felsőbb entitás valós megélése az elmére gyakorolt bizonyos hatások által keletkeznek.


Egy példa. Ha valaki hosszú ideig néz horror filmeket, és boszorkány könyveket olvas, valamint a könyvekben látott esetleg mozdulatokat az otthonában elvégzi, gyertyákat gyújt, pentagrammát rajzol, stb, egy idő után az elme elkezdi megéli valós élményként, az érzelmekre és a közérzetre is képes huzamosabb idő után úgy kihatni, hogy egy egyén akár azt is elképzelhető, hogy maga egy boszorkány, akit gonosz lélek szállt meg, és az irányítja, egyes neurotikus zavarok, furcsa dolgokkal is párosulhatnak, például alvás közben megemelkedik a test egy része, és az egyén az alvás közben úgy érzi, mintha szellemek járnának ki be a testében, és még sok más.


Napokig tudnék ezekről írni, és mint mondtam, rengeteg vizsgálódás volna szükséges ahhoz, hogy a valódi problémára, fényt lehessen deríteni, ha a Dédid és a családod egy része régóta hisz a boszorkány kultuszban akkor nem meglepő, hogy egy idő után, teljesen valós élményekkel párosulnak a feltételezések.

2016. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb egy kacsánál.


Még ezt sem tudod?

2016. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi! A kacsa meg a mérleg megmutatja!
2016. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
85%
Pl.: nem főz, nem mos, nem takarít... volt dolgom párral... és bosszúállóak. 35/F
2016. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Ezeket egyébként rajtad kívül látta más is?
2016. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
2016. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!