Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik az apró jelei annak hogy...

Mik az apró jelei annak hogy valaki boszorkány?

Figyelt kérdés
engem őszintén érdekelnek ezek a dolgok és olyan emberöl várok konrét magyarázatot aki úgymond tapasztalt ilyen téren. én egyébként nemhiszek semmi ilyen dologban ezt az egyet leszámítva. nem egy 10 éves kislánynak kell elképzelni mielött valaki athinné hogy valami játékhoz vagy az osztálytársaim ilyesztegetéseihez kellenek ezek az információk . a mi családunkban nagyon sok furcsa dolog történt már , és nagyon sok megmagyarazhatatlan szinte már természetfeletti események. édesanyám szerint a dédink boszorkányvolt amire persze már soha nemkapok választ hiszen szegény elhunyt . nyugodjon békében. édesanyám is annak vallja magát . történt egyszer még mikor kisgyerekek voltunk én és a nővérem. teljesen normális napvolt , est elefeküdtünk korán aludni mivel másnap iskola volt de az éjszaka nagyon furcsa dolog történt ami mindnkit megrázott . anyukám éjjel 2 órakörül kiment a nappaliba , félkézzel odébrakta az asztaltam a nappaliba volt , amit másnap a nővérem én és anyukám alig birtunk hárman visszarakni mert annyira nehet asztal volt. ennek ellnere anyum fékézzel odébrakta , körberakta magát gyertyákkal és meggyujtotta az összeset, befeküdt a kör közepére és úgy érezte mintha folytogatnák, majd egy kék valamiféle csóva ment le a torkán majd fellált és a falat kaparta mire a mi ébresztőnk megszóllat és hirtelen végelettennek az egésznek, gyorsan hoztunk egy lázmérőt és megmértük anyukám testhőjét. hozzátszem a lázmérő tökéletesen műkdött. anyukám testhője 17 fokos volt. hullahőmérséklet ő mégis egész nap élt és virult. aztán a nővérem elmesélte nekem hogy mielött a dédink mghalt behivta őt magához beszélgetni és figyelmeztette arra hogy egy ember a csaladba aki már egyszer meghalt különleges dolog fog vele történni. történetesen mondom hogy anyukám kiskorába tornászott és baleset volt ami után újrakelett éleszteni. ez volt egy történet. egyzser mikor anyám összeveszett a barátjával rá fél órára a baratjának autó balesete lett , eg kilómétert gurult az autó , teljesen összetört de a férfi kiszált egy horzsolás nélül, anyám elötte nekünk mondogatta hogy érzi hogy valami rosz fo történni. a mostanni éeletársénak a felesége öngyilkoslett, mikor anyám elöször összveszett a férfivel szifinkfartusa lett. rá eg yfél évre anyám láttta hogy a férfi hordja mág mindig at a láncot amin a feleságe és az ő jegyűrűje lóg és mondogatta magába hogy de zavarja bárcsak elhagyná, másna a férfinek kiesett a hanyabol a lánc és elhagyta valahol. én nemhisze hogy ez véletlen lenne. énis egyre furcsábban érzem magam mostanába, hirtelen kedéjváltozásaim vannak , agreszivabb vagyok , és elmultak a félelmeim . régebben rettegtem a pókoktol, a már kézzel is megmerem fogni őket, féltem a sötétben , most egyedül sétálgatok, nappal álmosvgyok éjszaka viszont éber és 4 elött nemtudok elaludni. mi ez ha nem boszorkányság?? szerintem ezek kellő jelek. viszont engem nagyon érdekel hogy mi is az a boszorkányság , az átkok stb .

2016. júl. 30. 17:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
persze én és a nővérem is szemtanúk voltunk minden ilyen különös és furcsa esetnél
2016. júl. 31. 03:32
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

1) Az anyukád azért csinált ilyet, mert hisz az ilyen dolgokban, és nem túl százas. A kék lángcsóva meg a gyertyák miatt volt. A 17 fokos testhőmérséklet meg képtelenség. Biztos, hogy rossz volt, vagy rosszul mértétek, esetleg rosszul olvastátok le.

""Találkoztam olyan még élő beteggel, akinek 17 fokos volt a testhőmérséklete" - mondta el Dr. Hőnyi Péter, az Országos Mentőszolgálat szolgálatvezető főorvosa. "Azonban őt már a szakszerű ellátás és kórházi kezelés ellenére sem lehetett megmenteni.""

Mentőt kellett volna hívni, ha tényleg annyi lett volna.

2) "figyelmeztette arra hogy egy ember a csaladba"

Gondolom orvosi lapokra, leletekre hivatkozott, csak anyád elferdítette.

3) "anyukám kiskorába tornászott és baleset volt ami után újrakelett éleszteni"

Hát... oké. Tornaórán vigyázni kell.

4) "egyzser mikor anyám összeveszett a barátjával rá fél órára a baratjának autó balesete lett"

Roppant egyszerű: a barátja fel volt dúlva (egy kis alkohol is szerepet játszhatott), és nem figyelt az úton, ezért balesetet szenvedett.

5) "anyám [...] mondogatta, hogy érzi, hogy valami rossz fog történni [...] életársénak a felesége öngyilkos lett"

Gondolom ismerte a feleségét, beszélgetett vele, és abból kiderült, hogy szegény labilis állapotban van, mélyponton, esetleg az öngyilkosságot is felhozta. Ha nem, akkor csak puszta véletlen, attól, hogy mindennap azt mondogatja, hogy rossz fog történni, az mindig igaz lesz: baleset, támadás, gyilkosság, bűncselekmény, összeveszés, szakítás, stb. mindig lesz. Esetleg a terrortámadást nem jósolta előre?

6) "anyám [...] összveszett a férfivel szívinkfartusa lett"

Nyílván a hapsi jól felhúzta magát és szívinfarktust kapott, ehhez boszorkányság nem kell.

7) "férfi lánc hánya elhagy mondogatta feleség blabla én nemhisze hogy ez véletlen lenne"

Miért ne lehetne véletlen? Bár az is lehet, hogy direkt hagyta el, mert rossz kapcsolatban volt a feleségével.

8) "hirtelen kedéjváltozásaim vannak , agreszivabb vagyok , és elmultak a félelmeim . régebben rettegtem a pókoktol, a már kézzel is megmerem fogni őket, féltem a sötétben , most egyedül sétálgatok"

Az ember változik. Hidd el, változik. 1 éve még a hosszú hajú lányok tetszettek, most meg inkább a rövidebb, frufrus hajú lányok. Tegnap inkább animéket néztem, ma hajnalban meg GYIK-es kérdéseket. [link]

9) "nappal álmosvgyok éjszaka viszont éber és 4 elött nemtudok elaludni"

Nyáron én mindig ezt csinálom, mert túl meleg van nappal. Igen, és?

10) "mi ez ha nem boszorkányság?"

El kell hogy szomorítsalak, ez annyira létezik, mint a Mikulás.

Ne aggódj, mindenre van racionális magyarázat, csak lehet (túl) összetett lenne, és egyszerűbb ráhúzni valamit, most például a boszorkányságot, de lehetne az is, hogy ördög, vagy démon szállta meg.

2016. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

5/12, te egy végtelenül primitív szkeptikus vagy, nem mintha nem lennétek mind azok valamilyen szinten az elzárkózásotok miatt alapból, de te túlteszel rajtuk. Töröltesd ezt is.


ON: van, aki erre született, vagy, például a nagy boszorkány családok sokszor örökítik a képességet. Ha a nagyanyád az volt például, vagy az anyád, és tapasztalsz ilyesmi képességeket, gondolhatod, hogy örökölted, vagy valamennyit belőle. Nem törvényszerű mindenkinek örökölnie a családban, van, hogy pedig öröklik, és mégsem foglalkoznak vele, mert nem érdekli őket.

A másik lehetőség: MINDENKI lehet boszorkány, mert ez a dolog tanulható, fejleszthető. Persze aki így született, az előnyből indul, őt csak fel kell fedezni, viszont neki is végig kell mennie a tanulási folyamaton. De a képességek alapvetően mindenkiben megvannak, hogy azzá váljon, ha akar. Kitartással elszántsággal.

2016. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Bár nem apró jel, de régen nagyon jó módszer volt.

Köss a lábadra nehezéket, és ugorj mély vízbe (pl tóba). Ha elmerülsz, és megfulladsz, nem vagy boszorkány.

Ha nem is vagy boszorkány, még ezzel a tettel nagy szolgálatot tehetsz a világnak.

2016. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerü de mégsem.

Anyukád elég erős lélek. igen boszorkány ezért képes az anyagi világra ilyen mértékben kihatni. egy a földhöz kevésbé kötődő lélek erre joval nehezebben képes.

Te: Kezd az erőd felszínre jönni. Abból amit leírtál nem boszinak mondanálak. Irj rám és megtárgyaljuk.

2016. aug. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
kislányom, állj le a harry potterrel meg romantikus vámpír-zagyvaság ponyvaregényekkel, és nyisd ki a nyelvtankönyvedet inkább
2016. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagy, tudatlan marha vagy.

Az ilyen emberek elvből sem tanulnának könyvből, őket a Zélet Iskolája tanítja meg mindarra, amire szükségük lehet a zártosztályon.

2016. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Gyerekes kérdésre gyerekes válasz....


Amúgy egy kacsa és egy mérleg kell csak a bizonyításhoz.

2016. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Anyukád jól behülyített :D :D :D majd tovabb targyalhatjatok a zart osztalyon
2016. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

nappal álmosvgyok éjszaka viszont éber és 4 elött nemtudok elaludn


ööööööö.... oké értem én. te dönstd már hogy vámpír vagy boszi akarsz lenni!!!

2016. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!