Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik az apró jelei annak hogy...

Mik az apró jelei annak hogy valaki boszorkány?

Figyelt kérdés
engem őszintén érdekelnek ezek a dolgok és olyan emberöl várok konrét magyarázatot aki úgymond tapasztalt ilyen téren. én egyébként nemhiszek semmi ilyen dologban ezt az egyet leszámítva. nem egy 10 éves kislánynak kell elképzelni mielött valaki athinné hogy valami játékhoz vagy az osztálytársaim ilyesztegetéseihez kellenek ezek az információk . a mi családunkban nagyon sok furcsa dolog történt már , és nagyon sok megmagyarazhatatlan szinte már természetfeletti események. édesanyám szerint a dédink boszorkányvolt amire persze már soha nemkapok választ hiszen szegény elhunyt . nyugodjon békében. édesanyám is annak vallja magát . történt egyszer még mikor kisgyerekek voltunk én és a nővérem. teljesen normális napvolt , est elefeküdtünk korán aludni mivel másnap iskola volt de az éjszaka nagyon furcsa dolog történt ami mindnkit megrázott . anyukám éjjel 2 órakörül kiment a nappaliba , félkézzel odébrakta az asztaltam a nappaliba volt , amit másnap a nővérem én és anyukám alig birtunk hárman visszarakni mert annyira nehet asztal volt. ennek ellnere anyum fékézzel odébrakta , körberakta magát gyertyákkal és meggyujtotta az összeset, befeküdt a kör közepére és úgy érezte mintha folytogatnák, majd egy kék valamiféle csóva ment le a torkán majd fellált és a falat kaparta mire a mi ébresztőnk megszóllat és hirtelen végelettennek az egésznek, gyorsan hoztunk egy lázmérőt és megmértük anyukám testhőjét. hozzátszem a lázmérő tökéletesen műkdött. anyukám testhője 17 fokos volt. hullahőmérséklet ő mégis egész nap élt és virult. aztán a nővérem elmesélte nekem hogy mielött a dédink mghalt behivta őt magához beszélgetni és figyelmeztette arra hogy egy ember a csaladba aki már egyszer meghalt különleges dolog fog vele történni. történetesen mondom hogy anyukám kiskorába tornászott és baleset volt ami után újrakelett éleszteni. ez volt egy történet. egyzser mikor anyám összeveszett a barátjával rá fél órára a baratjának autó balesete lett , eg kilómétert gurult az autó , teljesen összetört de a férfi kiszált egy horzsolás nélül, anyám elötte nekünk mondogatta hogy érzi hogy valami rosz fo történni. a mostanni éeletársénak a felesége öngyilkoslett, mikor anyám elöször összveszett a férfivel szifinkfartusa lett. rá eg yfél évre anyám láttta hogy a férfi hordja mág mindig at a láncot amin a feleságe és az ő jegyűrűje lóg és mondogatta magába hogy de zavarja bárcsak elhagyná, másna a férfinek kiesett a hanyabol a lánc és elhagyta valahol. én nemhisze hogy ez véletlen lenne. énis egyre furcsábban érzem magam mostanába, hirtelen kedéjváltozásaim vannak , agreszivabb vagyok , és elmultak a félelmeim . régebben rettegtem a pókoktol, a már kézzel is megmerem fogni őket, féltem a sötétben , most egyedül sétálgatok, nappal álmosvgyok éjszaka viszont éber és 4 elött nemtudok elaludni. mi ez ha nem boszorkányság?? szerintem ezek kellő jelek. viszont engem nagyon érdekel hogy mi is az a boszorkányság , az átkok stb .

2016. júl. 30. 17:12
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Valójában sokkal inkább csak annak vannak "apró jelei", ha valaki a boszorkányság jeleit keresi más emberekben.

Ebben az esetben sürgősen pszichiátriai (nem papi!) segítséget javaslok. Mármint a keresőnek.

2016. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
nyugi ez tök normális nálunk történt egyszer hogy reggel arra keltem fel hogy átfestettem az egész szobám vörösre azt ne kérdezd honnan szedtem hozzá a festéket meg az ecsetet íígy hirtelenjében.
2017. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!