Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az ember lelke időnként...

Az ember lelke időnként átléphet-e egy másik ember vagy élőlény testébe?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2016. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
No és addig mi lesz a te lelketlen testeddel és mi lesz a másik ember lelkével?
2016. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi a test? Mi a lélek? Ezek létező dolgok? Mi az a létezés? Mi az a valóság? Szerinted te mi vagy, vagy ki vagy?
2016. aug. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó kérdés, kíváncsi vagyok, hogyha ilyen helyzetben az ember lelke kilép a testéből, vajon meghal-e a teste, vagy csak lelketlenül vegetál tovább, amíg vissza nem tér a lélek?
2016. aug. 1. 20:14
 5/10 Cameroon ***** válasza:
ez nagyon izgalmas téma de a válaszom nem.egyébként nem volna rossz:)
2016. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem IGEN! Az élőlények teste a "csomagolás", ebben lakozik a lélek, a szellem. Bizonyos esetekben a "lakók" elhagyhatják a testet. Pl. legjellemzőbben alváskor, amikor álomként érzékeljük az új, átmeneti helyzetünket, de történhet eszmélet vesztés alatt, valamint drogok használata során is. Az alvás természetes (szükséges) állapot, más esetekre pedig nagyon jellemző észrevétel, hogy az illető "nincs magánál". Ilyenkor a lélek máshol, másban időzhet.

A halál során a lélek véglegesen elhagyja a testet, reinkarnálódik (más testbe, más élőlénybe lép), így képezi részét a világmindenség össz-információs energia hálózatának.

2016. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 egybaba ***** válasza:

Megfelelő szintű misztikus yoga tudással megoldható állítólag. Dél-Amerikai sámánoktól indiai yogik-ig sokan meséltek már róla. Ki lehet lépni. Ekkor sem szünik meg a kapcsolat egy fonál szerű fehér szál köti össze a testet és a lelket. Más testbe átmenni az már macerásabb...

Persze ez se épp a kezdő misztikus szint, csak beavatottaknak tanítják meg fülbesúgásal, csaksi és kizárólag a mester a tanítványnak. Nem köznyilvános facebook információ XD

2016. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kanti Szilvia válasza:
Én úgy tudom, nem fehér szál, hanem ezüst, de nem ez a lényeg. A lényeg,hogy vannak ilyen videok, pl egy magyar emberekkel készült riportfilm,ahol arról mesélnek, amikor egy baleset v. klinikai halál során kívülről látták a saját testüket. Ez az,meg is találtam: https://www.youtube.com/watch?v=Z-5xxXcL2v0
2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges.


Shvr

2016. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden lehetseges. A tudatnak nincsenek korlatai csak latszolagos elkulonultsegei. Bolygo, ember, allat, tenger, hegyek, tuz, viz, levego. Ezek a hatarok konnyeden atlephetoek. Az azonosulas kepesseget kell fejleszteni. Ami lenyegeben megszallas. Sokkal tobbrol kerdeztel mint amennyi valaszt vartal.
2016. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!