Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltam mi...

Szerelmi kötést csináltam mi a véleményetek erről a kötésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmi kötést készítettem, papírbabákat készítettem ráírtam az egyik babára az én nevem a másikra az övét..derekuknál gyertyák mellett összekötöttem 13x és 9x megcsomóztam és közben azt mondta, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, többé nem leszünk magányosak, boldogság lesz osztályrészünk amíg csak élünk és soha többé nem válunk el. Illetve a legvégén elcsomagoltam szerintetek hatásos egy ilyen szerelmi kötés?


2016. aug. 6. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

Mivel fogalmatok sincs mire való a szerelmi kötés és konkrétan mi a célja, így ilyen módon szinte nem is lehet véghezvinni. :)

Ha mégis összejönne, akkor iszonyat durva következményei lehetnek, ami akár emberei életekbe is kerülhet, ezen felül fekete mágiának is minősülne, aminek viszont eléggé nagy a következménye, de ha úgy akartok élni, hajrá. :)

2016. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Zafírral is csináltattam kötést amúgy.. Zafír mágus ismeritek?
2016. aug. 6. 21:07
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy nem múkodik.Azt ugy kell csinalni hogy piros szalagot kötsz a pasi farkára, másik végét pedig az ágy lábahoz.
2016. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hehe :)
2016. aug. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!