Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor érdemes egy démonna...

Most akkor érdemes egy démonnal alkut kötni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják nem,mert ha kijössz a csillagból megölhet, valahol meg azt írják hogyha 6évig teljesíti minden kívánságod és csak utána visz el miért ne.

Na most meg merjem csinálni vagy ne?:/


2010. nov. 30. 08:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 A kérdező kommentje:

és csak ez a módszer van?? ettől kicsit parázok:/:

kell egy olyan szoba ahol semmi sincs, se bútor se szék egyszóval semmi, ablak lehet az mindegy de a szobába semmi olyan nem lehet ami megtörné a fényt a padlón, tehát csillár lehet. Na szóval, ha van egy ilyen szoba kiméret halál pontosan a közepét ahova egy 77 centi átmérőjű körbe egy ötágú csillagot rajzolsz úgy, hogy a csillag csúcsa észak felé nézzén. Ha ez megvan várd ki a 23:50 percet, vetkőzz tök pucérra (zokni sem lehet rajtad) és térdelj le az északra néző csúcs végéhez majd óramutató járásával ellentétesen gyújts gyertyákat a csillag csúcsainál úgy, hogy a felőled lévővel kezded. Mondj el egy miatyánkot, hogy valami megvédjen ha jönnek a démonok. 23:55 perctől kezdve percenként olts el egy gyertyát olyan sorrendben ahogy meggyújtottad. Pontban éjfélkor pedig hívd őket és mondd el mi a kívánságod. Bármi történik, ne beszélgess velük ne mondj nekik semmit csak ezt. Bármit mondanak ne mozdulj ne ijedj meg nem tudnak bántani, ha mindent jól csináltál. Bármi történik legkésőbb 0:10-kor hagyd el a szobát. Egy teljes napig senki se lépjen be a szobába mert az meg lesz átkozva. Következő nap ismét pucéran, bemész összeszeded a cuccokat, és ekkor lesz megkötve véglegesen az eskü. Tárgyalni nem lehet velük a lelked a tét.

2010. nov. 30. 08:05
 2/97 Benga ***** válasza:
49%

Szerintem csináld meg, ki lehet használni a helyzetet, teljesíti a kívánságaid és utána van egy módszer h el is üldözd és nem fog elvinni. De ezt nagyon kevesen ismerik.

Én már megcsináltam egyszer.

2010. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 Nostro the overlord ***** válasza:
52%
Igen ez a módszer működik én is így csináltam... innen szedtem a természetfeletti erőmet. 9 év múlva jönnek a lelkemért szóval addig még van időm. Amúgy pontosan csináld mert különben bánthatnak.
2010. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:

1.légyszíves leírnád mi az a módszer?:/

2.- 9év?:OO :D és addig mit teljesítenek neked?

nekem bőven elég még 10év... azt hittem csak 6-ot adnak

2010. nov. 30. 08:11
 5/97 Nostro the overlord ***** válasza:
55%
10-et adnak de már egy év letelt belőle...
2010. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 A kérdező kommentje:

értem..

és még arra válaszolnál/vagy valaki h ugye 00.10-kor el kell hagyni a szobát.. és hogyha azt mondják ne? vagy csak ki kell gyorsan rohanni?:/

2010. nov. 30. 08:14
 7/97 Nostro the overlord ***** válasza:
55%
Akkor is ki kell jönni. Fizikailag nem tudnak akadályozni csak lelkileg hathatnak rád. Erre ne figyelj oda, csak munka nélkül meg akarják úszni a dolgot. Ha benmaradsz akkor a lelki épségedet fogod kockáztatni. Halottam egyszer egy férfi nem jött ki időben és teljesen bedilizett, később a gondozóit megölte és saját magával is végzett. Nem is akarom tudni mi történhetett vele.
2010. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 Benga ***** válasza:
65%
Mikor eljönnének érted, ugye 10 év múlva, de pontosan 10 év, akkor ugyan úgy bemész abba a szobába, amit te is leírtál ugyan úgy megcsinálsz mindent, viszont éjfélkor megyújtasz még egy + gyertyát, amit a kezedben fogsz tartani és közbe felolvasol a bibliából egy neked tetsző részt és a végén elégeted a bibliát de a gyertyákat nem fújod el hanem hagyod végig leégni őket és a bibliát is hagyod teljesen elégni, másnap visszamész összeszeded a biblia hamuját és szétszórod a szabadban. Hozzáteszem nem kell másnap meztelenül bemenned a szobába. De biblia égetés közben annak kell lenned.
2010. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:

értem köszönöm mindkettőtöknek!

már csak azon aggódok hogyha ezt nem sikerülne megcsinálni hogy ölnek meg :/

2010. nov. 30. 08:27
 10/97 Nostro the overlord ***** válasza:
76%
Nem ölnek meg... csak megfertőzik a lelked és öngyilkosságra kényszerítenek. Bár ezt nem tudom majd 9 év múlva kiderül.
2010. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!