Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem ismer senki vérfarka...

Miért nem ismer senki vérfarkast vagy vámpírt személyesen?

Figyelt kérdés
Annak a véleménye érdekel, aki elhiszi, hogy én vámpír vagyok és most nem hazudok. Szeretnék többet megtudni a világról, amiben élek.

2016. szept. 16. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kár
2016. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azér nem ismernwk wmbwrek vámpírt, vérfarkast, mert ha léteznek akkor vagy kiszívták a vérét és meghalt, vagy széttépték és szintén meghalt. Lássuk meg kérem a nyílvánvalót... halott állapotban nehéz bárkit is ismerni.


Ha nem léteznek, akkor meg ismét ismerjük fel a valót, és vonjuk le, a megfelelő következtetést.

2016. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 JUNG.G válasza:
Mér ne ismernénk? Nekem több barátom van aki vámpír! Meg gondolom te is ismersz másokat akik nem vámpírok, például a cukrász kollégáidat, így ők is ismernek téged, tehát ők is ismernek vámpírokat. Mi a kérdés igazából?
2016. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves JUNG.G kolléga Isten hozott a Pokolban :)

Csak nem Te is cukrász vagy? Vagy esetleg nem kell szolgálatot teljesíteni? Nem hinném, hogy ez az állított ismeretségi köröd létezik és bármennyire is hőn áhítozol érte nem is fog.

2016. szept. 22. 00:04
 15/17 A kérdező kommentje:

JUNG.G a kérdésem a következő: Miért vagy ennyire primitív és az egyedfejlődésed miért visszafele halad és nem előre?

Tudod ez olyan, mint a sakk...csak előre!!!

Ui: Te vagy benne az ,,autentikus mezőgazdálkodó" :P

2016. szept. 22. 00:10
 16/17 anonim válasza:
De ha valaki megharapott, hogy te is vámpírrá válj, akkor annak volt vele valami célja, és majd keresni fog, hogy kitanítson vámpírnak, és együtt vámpírkodhassatok. Nemdebár? :D
2016. okt. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én is vámpír vagyok, és éjszakánként Edwarddal illetve Bellával szoktunk sakkozni a tengerparton, egy pohár vér kíséretében. :)
2016. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!