Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Harmadik szem megnyitása...

Ajkob007 kérdése:

Harmadik szem megnyitása mivel jár?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nyitni a Harmadik szemet a lelkemben, azonban HA sikerült, utána nagy a valószínűsége a halálnak? Vagy egyáltalán mivel jár ez?
2016. szept. 22. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Gyakorlatilag védtelen leszel mindennel szemben, ha megnyitod a harmadik szemet a lelkedben. Ennél veszélyesebb dolog nincs is. Egy igazán erős, és megbízható médium tud neked segíteni ebben, hogy a kockázat minimális legyen mégis. Nem olcsó, de ha gondolod, közben tudok járni, ha TÉNYLEG ezt szeretnéd. Segítő angyalok támogatását is tudom kérni.
2016. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem tudod kinyitni? Belement a homok vagy mi?
2016. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Mielőtt neki esnél, azért nézz utána a sorrendnek.

Ha kinyílik, azt bírnia kell az elmédnek is...

Lelkileg szét vághat, önbizalom zavaraid lehetnek, hirtelen váltoik az energia szinted, és az is előfordulhat, hogy a tested nem fogja bírni a túl nagy energiát, és valami által meghalsz.

Ezt egészségileg értettem.

2016. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen veszélyes lenne? Veszélyesebb, mintha belemenne a homok?
2016. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
#3: igazad van, ezért kell egy MÉDIUM jelenléte, lehetőleg segítő angyalokkal. Én ebben tudok segíteni a helyzet súlyosságához képest egészen kedvező áron.
2016. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Ne higgy kérdező az 5-ös-nek. Akinél nyitva van a harmadik nem kér pénzt a tanításért, ez biztos kamu!

Vele üzletelni szerintem veszélyesebb, mintha homok menne bele.

2016. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
#6: csak azért nem átkozlak meg, mert aki ért az ezotériához, mint a kérdező, az képes LÁTNI, és tisztában van vele, hogy ki a démon és ki az angyal. Én megvédeni igyekszem, te pedig támadsz. Ez tipikusan sátáni jel. Elárultad magad.
2016. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Azt is tudja mindenki, hogy pénzt muszáj kérni, mert az energiavándorlás törvényei miatt kell, hogy a szolgáltatásért ellenszolgáltatás (erő-ellenerő) történjen, különben felborul az Univerzum egyensúlya, amit szintén nem kell magyarázni talán, hogy miért veszélyes.
2016. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

#7 Nem akartalak megbántani elnézést, nem vagyok jártas az ilyesmiben. Én hátrányos helyzetben vagyok, mert csak kettő van nekem ezért sem értek az ilyesmihez, maximum térlátásom van semmi több. De mostmár tudom, hogy szükséged van a pénzre elnézést kérek még egyszer.

U.i: üzenem a kérdezőnek hogy ez egy megbízható ember.

2016. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
#9: Nincs baj, csak ne hagyd, hogy felülkerekedjen benned a gonosz. Örülök, hogy a kék-energiámmal sikerült most ezt kiűznöm belőled. És nem kifejezetten pénzre van szükség ilyenkor, hanem ellenszolgáltatásra. Csak hát a pénz a legegyszerűbb ilyen esetekben. Ráadásul ha rontás van a pénzen (nagyon sok esetben van), a páciensnek még jobb is, ha nekem adja, én pedig hatástalanítom.
2016. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!