Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Harmadik szem megnyitása...

Ajkob007 kérdése:

Harmadik szem megnyitása mivel jár?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nyitni a Harmadik szemet a lelkemben, azonban HA sikerült, utána nagy a valószínűsége a halálnak? Vagy egyáltalán mivel jár ez?
2016. szept. 22. 20:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
#10 Szóval amellett, hogy a harmadik szem biztonságos használatát tanítod még pénzmosással is foglalkozol? Hát nem is tudom mit mondjak. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy pénzt már egy ideje nem láttam, így aztán a rontással sem kell foglalkozom. Bennem nincs gonoszság, istenfélő ember vagyok és templomban is járok, csak néha átkozom az Urat.
2016. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
#11: nem pénzmosással, hanem rontáslevétellel. Legyünk pontosak. Az Univerzum rezgéseiből azt látom, hogy a kérdezőnek is rontás van a pénzén. A legjobb lenne mihamarabb átadni nekem a saját egészsége és további jóléte érdekében.
2016. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%

Zseniális párbeszéd. :)


Kérdező ne nyisd ki a harmadik szemedet, mert meglátod a Való Világot, ettől megbolondulsz, nyáladzani kezdesz, a nyálra jönnek a legyek, ők is beköpnek és még kerék alá is tesznek és végül jönnek a Mutyurkák és felfalnak, a nagy fogaikkal megrágják a lelkedet.

2016. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat
2016. szept. 23. 07:32
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Most zavarba hoztál. Melyik válaszok voltak értelmesek?
2016. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan próbálkozz, ugyanis harmadik szem nem létezik, így nem is halhatsz meg tőle.
2016. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%
#16: ne lombozd már le! Meg egyébként sem hiszi el, amit mondasz, hanem téged tart tudatlannak. Auralátóként én már a negyedik szememet próbálom felnyitni, de még csak hunyorgok vele :(
2016. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Még csak a negyediket? Hehe.

Kispálya.

2016. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Négynél több szeme csak annak lehet, aki a Thetán bolygóról jött! Te vagy az, Xylion-73?
2016. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Két szem szükséges a háromdimenziós látáshoz.

Ha kinyitod harmadik szemed, magasabb dimenziókat is látod.

2016. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!