Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek a vámpírokban és a...

Ti hisztek a vámpírokban és a vérfarkasokban?

Figyelt kérdés
Van olyan aki látott már közületek? Vagy akár ismer is?

2016. szept. 28. 15:06
1 2 3 4
 31/36 Tislerics Máté ***** válasza:

Ha te nem is iszol vért, de legalább a többi barátodnak küld el ezt:


[link]


(tényleg nem játék na!) :)

2016. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#31 Ez egy nagy kamu! A szomszédunk már évek óta szívja a vérünket, de azóta sem volt tőle semmi baja még kórházat sem látott születése óta. Ez tuti, hogy kamu. Legalább hiteles cikket osztanál meg, sajnos túl hiszékeny vagy.
2016. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Tislerics Máté ***** válasza:

#32! :D naaa! a végén még komolyan veszik amiket írsz! :D


A vérfogyasztás hatása az emberi szervezetre:

Az emberi, vagy állati eredetű vér fogyasztása nagyobb mennyiségben vasmérgezést, májkárosodást, tüdővizenyőt, idegi rendellenességeket, alacsony vérnyomást, dehidratációt okoz. Az emberi vérben keringő esetleges kórokozók további veszélyeket jelentenek. Kis mennyiségben lenyelt és a gyomorba jutott vér, például egy orrvérzés, vagy kisebb mértékű belső vérzés okán azonban nem okoz komolyabb károsodást az emberi szervezetnek.

(wikipédia) ;)


hivatkozás:

[link]

2016. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33 A szomszédunk nem olyan értelmében issza a vért, hogy ártson neki. A kérdező is szerintem forralt vért iszik vagy a vöröskereszt lássa el véradással. Odafigyel a saját egészségére
2016. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A szemöldököm szinte össze van nőve és szerettem a sárgadinnyés rágót. Akkor én vérfarkas vagyok?
2016. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#35 Nem hiszem. Szerintem csak nem ismered a szemöldök csipeszt, mint a nagymamám. De egyébként ő is szereti a dinnyés rágót. Én tanyán nevelkedtem és TV hiányában az ember csak olvasni tud meg az öregekkel beszélni az ilyen babonákról. Tudod mi úgy le vagyunk maradva, hogy otthon DVD helyett VHS van, és ha időben suliban akarsz érni biciklivel reggel 4 kor kell kelni meg ilyenek + a legközelebbi bolt mérföldekre van. Mi a középkorban élünk és a vámpírok meg vérfarkas legendákhoz egy kicsit jobban értünk, mit ti a 21.század emberei. Én a régmúlt gyermeke csak jobban értek hozzá.
2016. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!