Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minek nevezik azt, és gyakori-...

Minek nevezik azt, és gyakori-e az a képesség, hogy valaki, ha feldühítik, képes szándékosan vagy akaratlanul is fejfájást okozni egy másik embernek?

Figyelt kérdés

És ha a (mondjuk nem szándékosan, de akár szándékosan) okozott fejfájást ugyanúgy, koncentrációval és energiaátadás vizualizációjával teljesen meg is tudja szüntetni?


Komolyan kérdem...


2016. szept. 28. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

#10

Nálam pont fordítva van: az idegbaj jön rám, ha fontos elektromos készülékek purcannak ki.

2016. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az ilyen kérdésektől fájdul meg a fejem.
2016. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen valóban létezik, de neve nincsen. Legalábbis a köztudatban nem terjedt el


A szocializmusban a kék fény is leadta, hogy egy család egyik tagja pszchi támadást intézett (lehet ez a neve) egy ellenséges család tagja felé, amitől az spontán öngyúlladt. Ez tény !

Rendőségi dokumentumok vannak róla. Ilyen létezik, de nehezen sajátítható el

2016. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#7 Pontosan azért nem írtam le, hogyan jöttem rá erre és hogyan történtek ezek a dolgok pontosan, hogy az ilyen válaszokat elkerüljem. Mellesleg ne utasítgass, mit tegyek és mit ne, mert szerintem nem vagyunk olyan viszonyban.

#8 A vallás mindenki személyes magánügye, én nem szoktam gyűlölködni, sem ítélkezni. Véleményem van, de ne haragudj, nem itt fogom megosztani, mert nem tartozik a kérdéshez.


Az egyetlen válaszadónak, aki elgondolkozott, és legalább tippje volt, mi lehet ez, köszönöm...

2016. szept. 29. 15:48
 15/21 A kérdező kommentje:

#13, neked is köszönöm, rákeresek, hátha találok erről valamit.


Biztos, hogy nem telepátia, mert gondolatokat, képeket még nem sikerült átadnom senkinek, csak érzéseket kiváltani. Pozitívat, negatívat, zavarodottságot. (Amikor nem spontán történt a dolog, csak olyanokon próbálgattam ezt, akiktől engedélyt kértem, hogy "csináljak valamit", de nem tudták előre, kivel mit fogok csinálni, úgyhogy megnyugtatnám a hetes-féléket, nem szórakozom ezzel ártó szándékkal.)

2016. szept. 29. 15:53
 16/21 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet elolvasnod ezt is, én telekinézist írtam előbb, persze lehet az is, de most találtam még valamit: a gondolatátvitel.Ez nem feltétlenül telepátiát jelent.Valószínűleg képes vagy nagyon ügyesen koncentrálni a gondolati energiáidat.Ahogy a cikkben is írják, ez változást idézhet elő, például az asztrál térben/testben.
2016. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2016. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Energia.

Neked van egy bizonyos rezgésed, és minden embernek van más rezgése.

Ha energia átivitelt csinálsz, akkor lehet vele fejfájást is csinálni.

Én egyszer próbáltam egy ismerősömmel, de nem jó játék hidd el.

A történtek után én is inkább hanyagolom ezt a dolgot.

Semmi egyedi nincs benne igazából, minden emberben meg van.

Csak van aki később, van aki hamarabb tanulja meg használni.

(Bocsi az ego rombolásért.)

2016. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Semmiféle egorombolásról nincs szó, pontosan azért kérdeztem, mert érdekelt, hogy mindenki képes-e erre, vagy legalábbis sokan tapasztaltak-e hasonlót. Úgy sejtettem, hogy igen, ha pedig nem, akkor egyszerűen csak nem használták és nem is fogják használni soha, mert nincsenek tudatában. Alapból azt hiszem, hogy az ilyen képességek mindegyik emberben ott vannak, nem éreztem különlegesnek a dolgot, csak furcsának. Köszi!
2016. szept. 30. 19:23
 20/21 anonim ***** válasza:
Energiavámpíroktól volt néhányszor fejfájásom, más ilyesmi tapasztalatom nincs.
2016. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!