Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki ismer valami varázslato...

Valaki ismer valami varázslatot, amivel megtalálhatok dolgokat?

Figyelt kérdés

Olyan varázslat félére, jóslásra lenne szükségem, amitől kaphatok segítséget, segít megtalálni valamit, amiről nem tudom, hogy hol van. Például egy tárgy ha eltűnt.

Sürgős lenne. Előre is köszönöm!

(hülyék és beszólogatók hagyjanak)



2016. okt. 5. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Agykontrollal és nem varázslat.
2016. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Én ismerek a neve: "Forszforáte inmoráte elenáte"
2016. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én azt tudom, hogy vonzzad be, érezd magad méltónak rá, hogy megtaláld, és már érezd a magadénak, hogy az a dolog a birtokodban van. Nem azt, hogy majd lesz, hanem már birtoklod, és rendelkezhetsz vele. -Ez a birtoklás a tárgyakra vonatkozik, ha meg majd személyt szeretnél bevonzani, akkor pedig csak érezd magad méltónak egy párkapcsolatra, vagy csak, h találkozhass vele. Amúgy én már ehhez nem értek, de elvileg rá is lehetne meditálni valahogy, de ahhoz szerintem már tényleg elég prónak kell lenni, szóval az lehet, hogy nem fog menni rögtön mindenkinek.
2016. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert ILYEN NEM LETEZIK! (ha majd felvettek a Roxfortba, vagy az egyik magyar nyelvu varazslo- es/vagy boszorkanykepzo iskolaba, adj Harry Pottertol, Ron Weaslytol es Hermione Grangertol autogrammot, lecci!!!)
2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
57%
Zseblámpa varázslat :D
2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
"Perputtante eradante!" Próbáld ki, de vigyázz mert csak helyes kiejtéssel és tökéletes koncentrációval működik. Viszont ha nem sikerül nem lesz robbanás mint a mesékben, úgyhogy ne félj.
2016. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi tűnt el?
2016. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
agykontroll.nekem ilyrnkor az a technikam hogy kenyelmesen elhelyezkedem egy csendes helyen es elkezdem korbejarni a lakast gondolatban.vagy azt a helyet.kornyeket ahol keresni szetetnem a targyat.a gondolatbeli keresgeles kozben figyeld az erzeseid.ha jo helyen keresed akkor azt meg fogod erezni.aztan menj es nezd meg tenyleg ott van.e? madik modszer hogy ingaval vagy palcaval keresed.
2016. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha már úgyis benne vagy a keresésben, először talán kerítsd elő a jobbik eszedet, mert ez a mostani leragadt valahol a középkorban.
2016. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

A varázslat neve: REND!

Tégy mindent a helyére, akkor nem kell keresgélned, hol esett ki a kezedből.

2016. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!