Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi volt a legkísértetiesebb...

Mi volt a legkísértetiesebb dolog, ami veledtörtént? Csak igaz történeteket várok.

Figyelt kérdés
Például valami félelmetes véletlen, vagy ilyesmi történetekre vagyok kíváncsi.

2016. okt. 13. 20:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Hazafele jövet éjszaka a temetőn keresztül jöttem,és váratlanul úgy éreztem,hogy valaki vagy valami nagy sebességgel közvetlen az arcom mellett halad el,és hirtelen melegséget éreztem. Nem tudom mi lehetett az. Lehet csak beképzeltem valamit,mert nem nagyon hiszek az ilyesmibe
2016. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem emlékszem ilyenre.
2016. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apukam halala utan tobb ilyen is tortent, ereztem a jelenletet, tobbszor is volt amikor a semmibol nagyon hirtelen ramtort az almossag, es ahogy elaludtam eljott almomba, tudataban voltam h almodok es o mar nem el, de olyan valos volt, ugyanugy beszelgettem vele mintha elne, kerdezgettem tole dolgokat es valaszolt is.Aztan minden esetben hirtelen eltunt es nagyjabol abban a pillanatban fel is ebredtem es elmult az hirtelen almossagom is.

Vagy: Apu tobbszor is valamilyen uton modon probalt kommunikalni velem, es en is vele tobb kevesebb sikerrel.

Vagy: Sajnos Nagyapammal osszevesztunk kicsit meg halala elott, nem tudom melyikunknek volt igaza, de nagyon furdalt a lelkiismeret, mert a kozben bekovetkezo halala miatt nem tudtuk tisztazni a dolgot. 3 napon keresztul este ugy fekudtem le h erosen koncentraltam h eljojjon almomba mert mindenkep beszelni akartam vele es bocsanatot kerni tole. 3. ejszaka el is jott, az alom ugyanugy valosnak tunt mint apu eseteben is. Megbeszeltuk a dolgot, kibekultunk, sirva atoleltuk egymast.

De tudnak meg meselni..

2016. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenek voltak a ,,rászólós" kapások. Semmi mozgás a spiccen, aztán vagy csak magamban godoltam, vagy havernak mondtam, hogy mostmár igazán húzhatná. És 2-3 mp-en belül a spicc derékszögben volt(a sors iróniája, hogy a meglepettségem miatt mindegyiket elszalasztottam :)) nem mindig működött, de egy időben -mikor csak úgy kitört belőlem-, akkor hetente voltak ilyenek :).

Vagy(ekkoriban néztem valami butyuta szellemes sorozatot): felkelten reggel, PC és hősugárzó bekapcsol, aztán kimentem egy teát főzni. Valami női sikoly félét hallottam, de nem törődtem vele. Ahogy elkészült az italom, bementem a szobába, hát a venti le volt kapcsolva. Azóta sem tudom, hogy hülye vagyok-e, vagy csak fáradt voltam, vagy tényleg előjöttek :). Mindenesetre az első kettő valamelyikére tippelnék, mivel azóta sem találkoztam hasonlóval. A pecázós kivételével.

2016. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy reggel arra ébredtem, hogy egy 1 cm átmérőjű szabályos piros kör van a kézfejemen.

Próbáltam rájönni, hogy mi okozhatta, de sosem találtam meg a forrást.

Később bevarrasodott, majd évekig meglátszott a forradás, igaz lassan kicsit eldeformálódott.

2016. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia wolf02!


Nagyon érdekes, amit leírtál. Ha van még ilyen történet, szívesen elolvasnám. :)

2016. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!