Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a címe könyveket és ki...

Mi a címe könyveket és ki forgatókönyv, amit lehet megismerni az eredeti mágia kultúrát és vallás meg ilyesmit?

Figyelt kérdés
Mert már règ óta foglalkozok ilyeneket nagyon érdekesen találom magamat. Ezèrt kèrlek segítsetek nekem, csak aki tud róla mert, sok könyveket nem eredeti írta a mágiáról csak kitalálták, de vannak olyan amit eredeti ès èn csak eredetit keresek. Köszönöm

2016. nov. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak, de ha így fogalmazol, ahogy kérdésed, a mágiával foglalkozó igazi könyveket nem is értenéd!

.

"nagyon érdekesen találom magamat."

Ez nagyon jó! - de tanulj és viselkedj úgy, hogy mások is érdekesnek lássanak/tarsanak!

2016. nov. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a fogalmazásom van probléma, de tudok olvasni. Csak hallásèrült vagyok. Tudom, hogy nem akarsz bántani. Köszönöm szépen, hogy elmondtad a véleményét. Akkor fölösleges volt, hogy felraktam a kérdést.
2016. nov. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!