Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan hozzak össze szerelmi...

Hogyan hozzak össze szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Van egy fürt haj tőlem, Tőle egy kihúzott foga , nekem is van egy kihúzott fogam, illetve a véréből van. Hogyan hozzam össze az én összetevőimet az övéivel,hogy egy kötés alakuljon ki közöttünk? Gyertyamágiára gondoltam.


Tudom, ez fekete mágia, de a lelkem már úgy is Luciferé, szóval mindegy is... Egy próbát akarok tenni.


Mit mivel kombináljak és hogyan csináljam?


Van még a Jin Jang gyertyából, van még Fekete gyertyám illetve fehér.


2016. dec. 8. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szabad akarat, szent. Ne tedd tönkre saját s mások életét.

Írj rám több infóért.

2016. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Egy gin gang nem ártana.
2016. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
35%

Valóban szent a szabad akarat.

Ha ezt megakarod szegni, elakarod venni más életét, akkor nem úszod meg szárazon.

Van, amivel nem tudsz mit csinálni, mert mindig előtted jár.

Tudom, hogy biztos hallottál már róla, és hogy ne untassalak vele, de ez csak azt jelenti, hogy nem fogtad fel a karmának a súlyát, hogy nem játék magad ellen kihívni a sorsod.

Én pedig nem fogok egy gyilkos kezébe kést adni.

2016. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Azt hiszem igazatok van, és nem fogok semmit csinálni. Rá bízom magam az "isteni" gondviselésre, és ha van még közös jövőnk, úgy is együtt leszünk :)
2016. dec. 8. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Ifjú sátánista előre a kárhozatba!

Sehogy mert nincsen a birtokodban olyan erő amivel képes lennél megtenni.

el tudod bászni a saját életed és az övét is ha netalántán mégis sikerülne valami.

2016. dec. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vermagia, lehet osszehoz vele de egy csaladtagodat elveszi, foleg ha tudatlanul csinalod, megeri??
2016. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyu van egy rossz hírem. Ahoz 32 fog kell toled is es tole is ja es egy egy protko akkor tuti osszejottok ;)
2016. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!