Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » DÉMONOK. Hozzáértő személyt...

DÉMONOK. Hozzáértő személyt keressék és nem olyat aki szkeptikusan áll hozzá. Szeretnek tanulni a demonokrol. Van valaki aki elmondja mindent részletesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos jobban érdekel a fekete magia bár interneten nem nagyon találni olyat ami igaz is.Erdekelnek a démonok és hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni veluk.Fogekony vagyok az okkult dolgokra.Aki csak azért alkar írni hogy lehordjon mindenek ne tegye mert nem érdekel

Nem hallgatok meg olyat aki szerint a démonok nem csodálatos lények és nem ők az igazi isteneink



2016. dec. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Parancsolj, jó tanulást:


[link]

2016. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod írni miért érdekel téged akkor talán segíthetek .
2016. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Már sokat tudok már csak fejleszteni magam hogy még többet tudjak.Azazelt fogom megidézni.Nem hiszem hogy Azazel jónéven venné ha másnak is beszélnek a nemsokára megkötöttött egyességről de ne félj ha sikerül tudni fogod az egész világ tudni fogja.Már ismerem a sorsom csak meg kell valósítani.
2016. dec. 29. 19:05
 4/50 anonim ***** válasza:
Én nem félek de Azazel csúnyán átvág majd :)
2016. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Az első válasz írónak köszönöm de nem tudok jól angolul és nem vettem hasznát de azért köszönöm.
2016. dec. 29. 19:07
 6/50 anonim ***** válasza:
Hogy jónéven venné -e az attól függ mi áll a szerződésben , titoktartás van vagy nincs . Őt pont nem fogja érdekelni hogy kinek mit mondasz
2016. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Lehet de aki nem mer az nem is nyer.De talán ha meghallja az ajánlatomat akkor....De mint mondtam még tanulni akarok nem döntöttem el még kit fogok megídézni azért választottam Azazelt mert ő van közvetlen kapcsolatban Sátán atyánkkal.És nagy hatalma van.De nem tudok mindent még az se biztos hogy amit most tudok nem-e téves.Én úgy tudom a démonok büszke lények akarom mondani istenek és ha tisztelettel bánunk vele nem lesz nagy baj.De mindenkit meghallgatok.Szerinted kit kellene megídézni ? Nem írom le nyilvánosan a tervemet.Miben hiszel?Ne hazudj úgy is kideritem.Akkor talán elmondom a tervem és talán tudsz segíteni de csak privátban.
2016. dec. 29. 19:17
 8/50 anonim ***** válasza:
Azi egykor angyal volt ám ő is kibukott a mennyei cuccosból ezután lett démon de a földre érve megtanított az embereknek ezt azt . Valamint meg... egy pár spinét kvázi olyan dolgokat amit angyalnak nem lenne szabad és így a pokol lett a sorsa . Énok könyvét ajánlom . De érdemes lenne elolvasnod a Lemegetont ha tudni akarsz róluk . Ez a Sátán atyás duma eléggé spirit of eridu szagú vagy hasonló sátánista cucc feelingje van
2016. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Elolvasom.Ha szabad érdeklődöm te is ezekből a könyvekből tudsz a hasonló dolgokról vagy máshonnan?
2016. dec. 29. 19:26
 10/50 dávid19216 ***** válasza:

Kedves kérdező mi ugyanabba a cipőbe járunk ha érdekel el mondom privátba a gondolataimat és h jutottam ide engem egyébként még Ahriman érdekel és elég sok ál

spirituális könyvet találtam a témáról de viszont a Lemegetonról én is úgy tudom h hasznos de azt csak gyakorlat után lehetne megtudni szerintem sok mindenben egymás segítségére lehetnénk.

2016. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!