Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » DÉMONOK. Hozzáértő személyt...

DÉMONOK. Hozzáértő személyt keressék és nem olyat aki szkeptikusan áll hozzá. Szeretnek tanulni a demonokrol. Van valaki aki elmondja mindent részletesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos jobban érdekel a fekete magia bár interneten nem nagyon találni olyat ami igaz is.Erdekelnek a démonok és hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni veluk.Fogekony vagyok az okkult dolgokra.Aki csak azért alkar írni hogy lehordjon mindenek ne tegye mert nem érdekel

Nem hallgatok meg olyat aki szerint a démonok nem csodálatos lények és nem ők az igazi isteneink



2016. dec. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Mekkora tèvhitek vannak itt Azazelről.. Ő az egyik legkorrektebb ès segítőkèszebb. A tudása pedig valódi, használható, de ugye mint mindent gyakorolni kell.
2016. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
A démonok idézésével nemcsak magadat fenyegeted,te pondró.Ha kaput nyitsz nékik bárkire rámehetnek.Még mindig szeretnéd tetükém?
2016. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
#40 Nyugi tudom a tűzoltók számát, meg aztán tűzálló ruhában fogok a pokolba menni.
2016. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:

Szia! Én is elég mély kapcsolatban álltam ezekkel a lényekkel. Szeretném egy kis bibliai alátámasztással leírni, hogy valójában kik is ők, honnan jöttek. Lucifer a mennyben a leghatalmasabb angyal volt. Jézus csak a trónjával volt magasabb szinten. Mikor Isten ás Jézus elhatározták, hogy embert teremtenek, akkor a tervnél nem vonták be Lucifert, amiért féltékeny lett. A Biblia úgy írja, hogy az angyalok harmad részét sikerült Isten ellen lázítani. Isten ugyan elpusztíthatta volna Lucifert, de akkor az ő teoriája igazolta volna magát, hogy Isten önkényúr. Szabad akaratot adott az angyaloknak. Ezután megtörtént a Föld teremtése. Megengedte az elbukott angyaloknak, hogy megkísértse az embert, és sikerrel is járt. Ezután Isten még nem tiltotta őket ki a mennyből, egészen Jézus kereszthaláláig. Ezek a démonok. Lucifer a leghatalmasabb angyal volt, neve annyit jelent Fényhordozó. A Biblia tökéletes szépségűnek írja le. A Földi munkái közé tartozó misztikus dolgok háttere:

Halottlátás: a halottak a biblia szerint öntudatlan állapotban alszanak. Ha megidéznek egy halottat, akkor egy elbukott angyal jelenik meg, felveszi a halott személy külsejét, hangját, tulajdonságait, ezzel megtévesztve mindenkit.

jóslás: A démonok jól ismerik a múltad, jelened. Egy jósnak tökéletesen irányítják a kezeit, mikozben keveri a lapokat. A jövőt nem ismerik csak a jelen és múlt eseményeit, körülményeit, ezeket összerakva tudnak egy jövőképet adni, amit ha elfogadsz, akkor valóban úgy alakítod az eseményeket, hogy a jóslat beteljesedjen.

A megérzéseket is a démonok adják neked, mivel szolgálni szeretnél nekik. Nagyon széles a témakör, de ha érdekel több spiritiszta szempont írhatok róluk, mivel egy titkot sikerült a démonokról megtudnom, amihez a Bibliának is sok köze van, illetve régebben spiritizmussal foglalkozott lelkipásztorokkal is beszélgettem a témakörről.

Ezért persze nagyon súlyos árat kell fizetni, mint ahogy nekem is kellett. Engem a Jó Isten a halál torkából mentett ki. Hálás vagyok az ő szabadításának!!!!

2017. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Talán spirituális sátánista vagy? Én igen, és a Spirits Of Eridu oldalon sok ilyen dolgot lehet olvasni. Ha kérdésed van a démonokat nyugodtan megkérdezheted róla. Én úgy tudom hogy addig nem látod, nem hallod őket amíg nincsenek kinyílva az Ausztrália érzékeid. Démonokat meg lehet Ouja táblával illetve fekete tükörrel idézni, de vigyázz mert sok angyal van aki démonnak állítja magát, ők hoznak csak rossz híreket, ilyenkor biztos lehetsz benne hogy egy angyallal beszélsz. A démonok sosem hoznak rossz híreket.

Remélem tudtam segíteni!

2017. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ausztrália= *asztrális
2017. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Kedves káromkodó. Alaptalan mèdiából ès bibliából szerzett információkban gyökerezteted az elkèpzelèseidet. Ezek azèrt vannak ès lesznek is a köztudatban, hogy senkinek se jusson eszèbe önszántából kapcsolatot felvenni a "dèmon" gyűjtőfogalomba tuszkolt entitasokkal. Nem találod ezt furcsának? Vagy azt, hogy az emberek egy százada lát csak tovább az orránál? Hogy alig vannak olyanok akik nem a külvilágra regálnak öntudatlanul?
2017. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Egy dèmont nem kell megidèzni, ez is tèvhit. Egyszerűen a figyelmedet elfordítod a fizikai világtól ès világok ezreit találod. Azzal lèpsz kapcsolatba a tudatoddal akivel akarsz. Nem kell sem gyertya, sem pentagramm a földre, ès nem fog ingadozni az áram, nem fognak repkedni a tárgyak. Egyszerű informaciócserèt csinálsz, nincs fizikai formája ezeknek az entitásoknak. Nem is hinnèm, hogy szüksègük lenne rá.
2017. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ennyi hiszékeny hülyét egy helyen. Elolvastok pár könyvet (amit emberek írtak/találtak ki), és még el is hiszitek hogy természetfeletti dolgok léteznek. Az emberiség meg érett a pusztulásra. Se isten,se satan meg demonok nem nem leteznek. Ne legyetek gyerekesek. Itt a penz az ur.
2017. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Logaan válasza:

Kedves Kérdező!

Eltelt pár év, mióta kiírtad ezt a kérdést.

Mesélj, mit tapasztaltál?

2023. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!