Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » DÉMONOK. Hozzáértő személyt...

DÉMONOK. Hozzáértő személyt keressék és nem olyat aki szkeptikusan áll hozzá. Szeretnek tanulni a demonokrol. Van valaki aki elmondja mindent részletesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos jobban érdekel a fekete magia bár interneten nem nagyon találni olyat ami igaz is.Erdekelnek a démonok és hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni veluk.Fogekony vagyok az okkult dolgokra.Aki csak azért alkar írni hogy lehordjon mindenek ne tegye mert nem érdekel

Nem hallgatok meg olyat aki szerint a démonok nem csodálatos lények és nem ők az igazi isteneink



2016. dec. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve foglalkozom okkultizmussal tehát van rálátásom a dolgokra . De ezt a felajánlós Sátán felemelkedős dolgot hmmmmm nem tudom mit gondoljak . Ill tudom de inkább hagyjuk .
2016. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek majdnem sikerült de nem bírt várni megidézett meg egy demont és hát rosszul járt nem beszélt nekem a részletekről de miután megtörtént semmihez nem volt kedve mintha nem is ő lett volna 2 év múlva prosztatarák van meghalt én nem esek ebbe a hibába tudom mit kell mondanom de mivel nem mondott el minden információ szűkebben fordultam éhez az oldalhoz.
2016. dec. 29. 21:11
 23/50 A kérdező kommentje:

Nyugodtan mond ki amit gondolsz

Bolond vagyok eszelős esetleg elmebeteg? Nem én csak érzem az igazságra

2016. dec. 29. 21:13
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Na ok ez kezd vicces és egyben ijesztő lenni . Nem esel abba a hibába amibe az ismerősöd ? Tudod mit kell mondanod ? Fel akarod ajánlani magad ? Kissé mulattató a cucc
2016. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok

Azt hiszem, nem érted a lényeget. Ahogy tudom, Lucifer azért van elzárva, mert szabadságot akar nekünk. Mert Jahve pusztán szolgának teremtett minket, Lucifer viszont (mivel a sátánizmus hite szerint Lucifer is a teremtés résztvevője volt) azt akarta, hogy szabadok legyünk. Így olyat mondani, hogy ő az igaz istened, és uradnak szólítani, rendesen kimutatja, hogy nem érzed az egészet. Ők (sátánisták szemszögéből írok) a barátaink, ha engedjük.

Éppen ezért egy Azazel féle, és erősségű lény három dolgot kérhet tőled. Az első a hited, és azt hiszem, ez a legnehezebb része az egésznek. Érezni fogja, hogyha nem hiszed el mindazt, amit mond, vagy amit képvisel Lucifer, és akkor alapjáraton hozzád sem fog szólni. A második a becsület, hogy töröld el magadból magát az erőszakot embertársaid iránt, hogy légy szabad, és boldog,ezen felül ápolj állandó barátságot Azazellel, ne felejtsd el az alkud után, és terjeszd a szabadság gondolatait. A harmadik pedig a lelked. Ha Azazelnek adod a lelked, halálod után Lucifer hadseregében kell szolgálnod.

Előbb vagy utóbb mindet oda kell majd hogy add neki, és hogy válaszoljak a kérdésedre, a barátom egyből mindhármat adta, mert rákos volt az édesanyja, és segíteni akart. Nem felemelkedni, vagy nagy ember akart lenni, csak életben akarta tartani az anyját. És sikerült, és láttam már működés közben párszor Azazelt, mind jó, és rossz értelemben.

Én még mindig nem ajánlom, hogy hozzányúlj, kérdező, mert lehet ő jó barát is, de ha egyszer hibázol, nagyon oda fog verni.

2016. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Tudom hogy veszélyes és az se biztos hogy a közeljövőben fogom megídézni a mostani világ romlott 100 meg 100 isten van háború, rasszizmus,gyilkolás.Ha láttanák hogy van remény hogy egy isten felemelkedik a tomlocebol mert ő (ahogy az egyik válaszoló is írta) azt akarta hogy ne legyünk rabszolgák én csak hatalmat kérnek és hogy az emberek higyék el hogy létezik régen is voltak próféták igaz tudomásom szerint csak a mennyországnakvoltak az isten választotta ki őket de ha megkérem talán felhatalmaz és az embereknek lesz hitte felemelkedik Lucifer és eltörli a káoszt és újra béke lesz a földön kinevethettek gunyolodhatok de jól gondolkoztak el az imént írt sorokon
2016. dec. 29. 21:31
 27/50 anonim ***** válasza:
23%

Tudom hogy veszélyes

te irod


ti irjátok ,

hát ha veszélyes olvassátok el a Bibliába

mi vár a sátánra , az ördögre ás démonjaira

és az emberekre akiket őket követnek


a sátán csak megirigyelte Istent


Isten Szent

Ő teremtett mindent

térjetek meg


és higyjetek Istentben és Jézusban

2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy előbb utóbb megjelenik egy szent fazék ezüst kanálal a s*ggében és prédikálni fog írtam hogy nem vagyok kíváncsi a hasonló válaszokra és kérlek ne commentelj többet viszlát az isten legyen veled
2016. dec. 29. 21:47
 29/50 anonim ***** válasza:

27-es..

A bibliába nagyon sok minden van írva, amitől egy épeszű ember nem igazán úgy gondolná, hogy Jahve igazságos, vagy egyáltalán épeszű. Ha az lenne leírva, hogy a saját ürülékünk megenni egészséges, te megtennéd? Pontosan emiatt a viselkedés miatt nyer értelmet a sátánizmus. Térj, meg, mert különben isten elpusztít, mint egy olcsó rühes kutyát. Egy isten, aki szereti a gyermekeit, és ténylegesen azt akarja, hogy szabadok legyenek, nem viselkedne így. Mert a szabadság a szabad gondolkodásnál kezdődik, és nem ott, hogy szabad vagy, de csak a Jahve által felállított ketrecen belül.

Én pontosan ezért is nem köteleződtem el A, vagy B oldal mellett, nekem ne mondja senki, hogy legyek az övé, mert az én utam az enyém. Odin segített ebben, erőt és reményt ad az utam során, de sosem mondja meg, mit tegyek. Mert ilyen egy isten, aki szabadságot ad a hívőjének. Elé helyez egy utat, és aztán a gyermeke eldönti magának, leül-e, vagy végigmegy rajta.

2016. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás.Mesélnel nekem Odinrol és hogy milyen ereje van stbstb annyit tudok hogy viking isten.Vannak náluk olyan lények mint az angyalok vagy a démonok? Mit ír a teremtés ről az ő szent konyvuk? Leírnal róla mindent amit csak tudsz?Mindig is érdekelt az összes vallás és melyikben mennyi erő lakozik ha szabad ilyen nyersen fogalmaznom valyon többre képes és erősebb a keresztény istentől?
2016. dec. 29. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!