Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » DÉMONOK. Hozzáértő személyt...

DÉMONOK. Hozzáértő személyt keressék és nem olyat aki szkeptikusan áll hozzá. Szeretnek tanulni a demonokrol. Van valaki aki elmondja mindent részletesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos jobban érdekel a fekete magia bár interneten nem nagyon találni olyat ami igaz is.Erdekelnek a démonok és hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni veluk.Fogekony vagyok az okkult dolgokra.Aki csak azért alkar írni hogy lehordjon mindenek ne tegye mert nem érdekel

Nem hallgatok meg olyat aki szerint a démonok nem csodálatos lények és nem ők az igazi isteneink



2016. dec. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Ahriman akkor zoroasztrizmus mert ő ott a sötét oldal fő góréja :D Én nos nem a sátánizmust de abba is bele bele olvasgattam . Okkultista vagyok s nem akartam csak egy ún rendszernél leragadni tehát , wicca , voodoo , santeria , démonológia , exorcizmus , akkor egyéb mágia rendszerek . Vagyis mindent olvastam amit meg tudtam szerezni
2016. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hasznos lenne a segítséged.Van skypeod? ott könnyebb lenne írni egymásnak.
2016. dec. 29. 19:39
 13/50 anonim ***** válasza:
Van de nem használom . Ha nekem szólt a skype-os ajánlat
2016. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha az angollal hadilábon állsz, akkor kezd azzal a tanulást barátocskám!
2016. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Dávidnak szólt.
2016. dec. 29. 19:54
 16/50 A kérdező kommentje:
Tudok angolul de nem tökéletesen.3nyelven beszélek Magyar,Ukrán,Orosz nehezen de tanulom az angolt is.
2016. dec. 29. 19:56
 17/50 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom adta oda magát Azazelnek, így mondhatni elég közel állok a dologhoz, nagyjából tudom, hogy kell megidézni, akár spontánul is, mik az elvárásaik, meg mi a kódex, amit követnek azok, akik nekiadják magukat.

És félve segítenék neked ebben, a saját érdekedben mondva, elég ferdének tűnsz, mintha a gonoszságot keresnéd, és nem azt a szabadságot, becsületet, és akaraterőt, amit egyes sátánisták hirdetnek, köztük azok, akik Azazel szárnyai alatt üldögélnek.

2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 dávid19216 ***** válasza:
én holnapra szerintem el tudom intézni h legyen Karabasan te idéztél már valaha démon-t és ha igen hogy? tudnál nekünk segíteni ?
2016. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

NEM VAGYOK SÁTÁNISTA!!!

Hiszem hogy ő az igazi istenűnk és felakarom ajánlani maga hogy segítsék az atyánk felemelkedéseben tudom nagy szavak ezek és mit kezdeni ne ő egy ilyen jelentéktelen emberel de ha hatalmat adna minden erőmel azon lennék hogy felemelkedjen nem vagyok gonosz.Ha szabad tudnom a barátod milyen alkut kötött? (pusztán kíváncsiságból)

2016. dec. 29. 20:58
 20/50 A kérdező kommentje:
David ne beszélj többes számban.Nemhiszem hogy kettőnek tudna segíteni te mást akkarsz elérni és én is.
2016. dec. 29. 21:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!