Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágia, szerelmi kötés?

Szerelmi mágia, szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biztos unjátok már a hasonló kérdéseket,de a többi szerencsétlen balek társamhoz hasonlóan én is elrontottam egy jól működő kapcsolatot,amit nagyon megbántam. Sehogy sem nyit újra felém a srác és ezért utolsó lehetőségként arra gondoltam,hogy valami mágiával elintézhetném,hogy nyisson felém. Nem kötést akarok konkrétan,de ha azt mondjátok hogy az még hatásosabb akkor azt is megcsinálnám. Kérlek ne ítélkezzetek felettem csak próbáljatok segíteni. Kérlek ha tudtok valami mágiát amivel nyitni fog felém akkor mondjátok el nekem. Előre is köszönöm!

2017. jan. 2. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Gyozd meg ennyi
2017. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerelmet nem lehet magiaval letrehozni, max csak nagyon eros vonzodast. Es nem eri meg varazslattal magadhoz bilincselni egy embert, ha az ugysem szeret. Lehet, h mar orokke kiszeretett beloled, es azzal h magadhoz lancolod, elveszed tole az eselyt h ratalaljon az igazi szerelmere es boldog legyen. Ha meg szeret, kerj tole bocsanatot es mondd meg neki h nagyon megbantad a dolgot. Ha nem hat, hagyd elmenni, valszeg nem o volt a te nagy szerelmes.
2017. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Szia!Azt írod,hogy te rontottad el a kapcsolatodat,és sehogy sem nyit feléd a srác.Nem tudom mi történt köztetek,de nyilván komoly dolog lehetett,hogy egy jól müködő kapcsolatból kilépett.

És ezután még arra is képes volnál,hogy szerelmi kötést csinálj neki annak érdekében,hogy visszatérjen hozzád.Én nem javaslom azt,hogy a mágiához fordulj,ugyanis a szabad akaratát minden embernek tiszteletben kell tartani.És ez a módszer valjuk be nagyon önző.

Szerintem próbálj vele beszélni,ha te hibáztál valamiben,ismerd el.Ha pedig nem hajlandó beszélni veled,engedd el.

2017. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

A ragaszkodás a szenvedès előfeltètele.

A független szeretet a boldogság előfeltètele.

Kètsègbeesèsből nem szerencsès lelki erőket használni.

2017. jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudod, kedves kérdező, a régi időkben arra alkalmazták a szerelmi mágiát, hogy megkönnyítsék egy kapcsolat kialakulását, vagy egy már meglévőt erőssé tegyenek. Napjainkra az internetes jósnők, angyalmágiával gyógyító fénydoktorok, meg hasonló csalók ténykedése kétfajta megítélés alá száműzte a mágiát:


a. Avitt, téveszméken alapuló önámítás

b. Ez egy fantasztikus dolog, ami elvégzi helyettem, amihez gyenge vagyok


Te most ez utóbbi félremagyarázásnak estél áldozatul, bár a mondataid alapján nem tételezem fel rólad, hogy erre hajlamos is vagy.....

2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Próbálkozhatok a leghatékonyabb termékenység-mágiával, de ha nem veszem észre, hogy föld helyett sziklára szórtam a magokat, hatástalan marad.

Ugyanígy a szerelmi mágia sem vezet eredményre, ha nincsen mire építeni, vagyis a másik fél elhárítja a közeledésed -történjék az személyes formában, vagy a mágia útján.

Hasznosak a mágikus praktikák, de vannak dolgok, melyeknél felesleges ezekhez nyúlni.

Ilyenkor arra gondolj, hogy ha a befektetett érzelmet nem látod viszont, akkor talán az illető érdemtelen is arra, hogy időt fecsérelj rá.

2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó két komment együtt olvasandó, csakhát a szomszéd boszorkány szemmel verte a gépemet, és néha furcsaságokat produkál. :-)
2017. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Segítek írj privit
2017. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Aki a legjobban fog szenvedni kerdezo, az te leszel. Ne egy konkret embert akarj, csak azt akit szeretni tudnal, es megkapod. Ha ragaszkodsz, nem veszed eszre es szenvedni fogsz.
2017. jan. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, kérdező, a szerelmi kötés kb. olyan szintű korlátozása a másik ember szabadságának, mint a nemi erőszak. Te szeretnéd hogy megerőszakoljanak? Szerinted helyes és erkölcsileg elfogadható lenne, ha valaki megerőszakolna téged?
2017. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!