Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki segítseg! Hogy tudok...

Valaki segítseg! Hogy tudok megtörni egy szerelmi varázslatot?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem arra alkalmaztam, hogy belém legyen szerelmes a fiu.


Sztori röviden:

Egy nap iszonyatosan beleszerettem egy fiúba, aki az egyik legjobb barátnőm kiszemeltje volt. A fiú is kölcsönösen érzett irántam, úgyhogy összejöttünk. Ennek mar 2 éve. (A barátnőm nem tulajdonított neki nagy jelentőséget megmondta nekem, hogy ha a kiszemeltje engem szeret, akkor velem járjon es továbbra is a barátnőm lesz)

Most egy másik legjobb barátnőm kiszemeltjebe szerettem bele (ne nézzetek ribinek azért van ez a dolog, mert csak 7 fiu van az osztályban igy nem sok lehetőség van...). De ez a barátnőm mar más tészta. TUTI hogy nem bocsaltana meg nekem, ha osszejonnek a kiszemeltjevel. De en sem tudnám elviselni a tényt, hogy összejövünk ISMÉT az egyik legjobb barátnőm szerelmével. Merthogy a fiu is erdeklodik irántam (persze ezt a barátnőm nem tudja)

Vagyis erdeklodoTT. Tegnapig. Mert tegnap este egy varazslatot alkalmaztam, amivel azt akartam, hogy a fiu szeressen ki belőlem es erdeklodjon inkább a barátnőm fele.

Csak az egyik része sikerült: hogy kiszeretett belolem. Szóval hasztalan volt. Most meg akarom törni ezt a varazslatot, mert rájöttem, hogy amúgy sem helyes iranyitanom az érzéseit.


Hogyan törhetem meg mihamarabb a varazslatot?


Csak olyan válaszoljon, aki hisz a varazslatban! Köszönöm előre is a hasznos es normális válaszokat!



2017. jan. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad a varázslatot egész pontosan?
2017. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
79%
Kérlek ne átkozz el csak próbálj meg saját magad meghatározni 1 kiszemeltet. Önállósági varázslat!
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit alkalmaztál milyen varázslatot ???

Othon vagyok a' témában ,de csak ,akkór tudnánk segíteni ,ha elmondanád mit csináltál !

2017. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ehhez tényleg tudni kéne, mit csináltál.
2017. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan dologra használtál szexuális energiát amit nem gondoltál komolyan. Èletef vègèig vissza fognak tèrni. Legalább szexelsz egy jót.
2017. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 De La Cruse ***** válasza:
0%

jól elszúrtad.

Jogod sem volt hozzá, hogy mások életébe így beavatkozz csak mentél a fejed után. Most veled együtt három embernek kell viselnie a hülyeségedet.

Ezen már csak Jézus Krisztus tud segíteni.

Minden mágiával kapcsolatos dolgodat fétiseket, könyveket, szobrokat és eszközöket dobj a tűzre és vess véget az ilyen tevékenységnek. AMit magadra raktál átokként az a jövődre nézve akár hajléktalanná is tehetne. A pokolt viszont nem tudod elkerülni csak úgy ahogy mondtam. Keress egy jó keresztény gyülekezetet a lakóhelyed közelében és bánd meg a bűneidet és a továbbiakban ne próbálj mások sorsáról magad dönteni és intézkedni. hanem tegyél jókat a környezeteddel.

2017. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De La Cruse, se isten se Jézus nem létezik! Ne riogasd szegény kérdezőt mesékkel! De ha létezne is isten meg Sátán meg Pokol akkor is jobban járna az ember a Sátánnal, mert a Biblia által lefestett isten egy kegyetlen isten aki azt szereti ha szenved az ember...
2017. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!