Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi oldás, szerelem...

Szerelmi oldás, szerelem bevonzása rituális keretek között működik?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy tudnék e otthon olyan mágiát, vagy rituálét csinálni ami segít hogy jó időben találkozzak a nekem megfelelő párral, vagy hogy egy régebbi szerelmet el tudjak engedni?

A "maradj 2 lábbal a földön" kommenteket kérlek mellőzzétek, köszönöm!


2017. febr. 26. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Szeretnéál hármasban? ("találkozzak a nekem megfelelő párral")

Csinálj bármilyen rituálét, aztán ha jelentkezik valaki párodul, képzeld azt, hogy rituáléd eredménye.

Aztán, ha rájöttél, hogy mégsem ő az igazi, keresd, mit rontottál el!

Lényeges, hogy a másik ne tudja meg, hogy te rituálé keretén belül, annak segítségével találtál rá, mert ha gondolkodásra képes, rögtön megszünik párodnak lenni!

2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Tapasztalatom szerint nem kívánság műsor és nem olyan mint a szoknyád ami ha kiment a divatból leveted és veszel egy másikat...


De sok sikert! A magad elől úgy sem menekülhetsz el legfeljebb megteremtheted annak az illúzióját

2017. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dubitus te olvasd el még egyszer hogy mit írtam, mert a válaszodnak köze nincs a feltett kérdésre.
2017. febr. 27. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy szemlèld a világot, hogy teljesnek èrezd magad. Ha ez megy, minden a helyère kerül, minden vágyad teljesül.
2017. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, ez jól hangzik kedves 4/4-es, de meg tudnád mondani hogyan érezzem teljesnek, ha úgy érzem akkor teljes ha van mellettem valaki? Ok, gondolom ilyenkor az a mondás hogy örüljek a kis dolgoknak stb... de azért tudjuk ez "mint halottnak a csók" :-)
2017. febr. 28. 02:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Old fel a látszólagos határokat ès úgy szemlèld. :)
2017. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!