Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Túlmentem volna egy határon a...

Túlmentem volna egy határon a szerelmi kötés során?

Figyelt kérdés
Szerelmi kötést csináltam, vért is használtam, illetve felajánlottam egy fontos dolgot. Hatott, gyorsan hatott... Visszajött az áhított személy, én azonban egyre gyengébb vagyok fizikai és szellemi, lelki értelemben is. Beképzelem vagy bajt hoztam magamra?
2017. febr. 26. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ne higyj abban, hogy emiatt jött vissza a hőn áhított szemely. Magad miatt.
2017. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sok ilyen téma van, én ma már leírtam egy váleszként is ebben a témakörben hogy ez veszélyes!

Valakit magadhoz láncolni akarata ellenére, kötés segítségével. Rossz életutat jelöl, és még rosszabb karmát, nyilván hiszel ezekben a dolgokban azért csináltál kötést Szabad akarata van mindenkinek.

Te ezt akarod befolyásolni, mindenféle fekete mágia segítségével.

Magadnak is ártottál és a másik félnek is. Ő nem lesz önmaga ezentúl melletted, nem lesz olyan mint az elején.

Olvass utána milyen következményekkel jár, nem egy szerelmi kötés végződött már halállal is. Mert őrületbe kergették egymást. Nem voltak urai egymásnak féltékenység beteges uralkodási vágy lesz veszekedés és egyre rosszabb lesz

Nem ijesztegetni szeretnélek megtörtént esetek alapján tudom, hallottam róla.

Nem jó ilyennel játszani, az ember megégeti magát, és sokáig issza a levét.


Neked is szabad akaratod van hoztál egy döntést. Ebben senkinek nincs beleszólása a következményeit is vállaltad ezáltal.


Ha nem jól érzed magad keress fel egy jósnőt vagy egy ehhez értő személyt aki tud segíteni.

2017. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor fel lehet ezt oldani?
2017. febr. 26. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Persze. Először is menj el egy olyan emberhez aki érti a dolgát és kérdezd meg tőle hogy sikerült-e egyáltalán a kötés, és ha igen segítene-e feloldani.


Ne árts magadnak ha nem muszáj továbbra. Ha valaki szeret az a szabad akaratából szeressen önmagad miatt, és ne kényszerből. Tudom, hogy rossz elengedni egy kapcsolatot. Ez nehéz. De ha valaki menni akar az hadd menjen. Biztos jó oka van rá :)

De ez csak egy tanács

2017. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha leírod, mi volt ez a kötés pontosan, akkor talán tudnám, hogy ez hatott-e és fel kell-e oldani. Kinek ajánlottad fel a fontos dolgot?
2017. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerelmi kötés során nem tudsz túlmenni egy határon.

A butaság határtalan.

2017. febr. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerelmi kötés nem létezik. Azt látjuk, hogy egyre gyengébb vagy szellemi értelemben, mert ilyen baromságokban hiszel.
2017. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
62%

Nos előbb kellett volna gondolkodni. Olyan vagy mint ez önző kisgyerek. Meglátod a kirakatba a babát, és neked az kell. Mindent bevetsz, hogy megkapd, és meg is kapod.

Csak amíg egy élettel tárgyat lehet birtokolni, addig egy érző, lélegző emberi lényt nem.


Most együk fel, működött a mágia!

Egyszer sem tekerted előre a kazettát? Az ember változik, te is, én is, párod is. Mondjuk, hogy te idővel kiszeretsz belőle. Mert megeshet. Megunod, ő nem bán már jól veled, de elhagyni sem fog, mert magadhoz láncoltad, mint egy kivert kutyát. Te már rég tovább lépnél, esetleg ott a nagybetűs szerelem ami rád vár, de a párod nem fog elhagyni, mint egy mániások követ mindenhová, zaklat, mártírkodik, majd lehord mindennek, ha nem viszonozd a dolgot. Esetleg meg is ver, bánt.

Szerinted ez buli? Ez tényleg jó? Te tényleg ennyire akarsz egy embert, hogy képes vagy akkor is magad mellett tartani csakhogy egyikőtök se legyen véletlen sem boldog?


Fel nem foghatom, hogy ezt, hogy lehet szerelemnek csúfolni! Ez nem szerelem, nem őszinte. Ez birtoklási vágy.


Az összes szerelmi kötés nem más, mint egy önző kisgyerek birtoklási vágyának kielégítése. Nem véletlen, hogy a szerelemi kötéseket végzők nagyjának rohamosan romlik a kapcsolata a párjával. Mert azt már nem a szerelem fogja összetartani...

2017. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!