Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy megátkoztak?

Lehet, hogy megátkoztak?

Figyelt kérdés
2017. 3. 31.-én zsinórban jöttek a balszerencse hullámok.Elöször a tesóm kórházba került,majd majdnem elütött egy kamion délután összeütközött két autó előttem,mentem egy kereszteződést és ott felhajtott a járdára egy kocsi ami szintén közel volt,azon az utcán félúton egy óvódából kipattant egy labda és eltalált egy kocsit de haverom vissza tudta rúgni a labdát.Az utca végén szabálytalanul előzött meg egy kocsi egy másikat ami szintén majdnem ütközött.Később a főút felé majdnem nekemjött egy biciklis mert átjött a sávomba és még rossz irányba akart kikerülni.Az út végén a mögöttük lévő autó elindult,majdnem nekünkjött,aztán egy oldalról jövő kocsiba kis híján belement.Mikor már majdnem hazaértünk egy kereszteződésnél kinyílt egy villanyszerelő kocsi ajtaja amiből a létra majdnem ránk esett,utána egy kocsi majdnem nekünktolt egy másikat.Ezzel véget is ért a sorozat.Biciklivel mentünk haverommal.

#2017 3 31
2017. ápr. 3. 20:52
 1/10 anonim válasza:
60%
Igen, valószínűleg megátkoztak. Égess illatgyertyát és menj el egy médiumhoz, hogy levegye rólad az átkot! Valamint beszélgess Buddhával és járj francia körtáncot haveroddal, egy uszoda parkolójában! Remélem, tudtam segíteni!
2017. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi köze nincs ezen események láncolatának az átokhoz vagy bármi nemű mágiához.

Ezt úgy hívják, közlekedés.

Ezzel szembesül az ember, ez van! Ezek megtörténnek! :)

Tudod, semmi sem történt veled, csak majdnem megesett, a kettő nem ugyan az!

Ha átkozva lennél, amit kétlek, mert manapság nem igen vannak hatásos átkok, akkor meg is történtek volna veled ezen események durva hatásai, de mivel nem, ezért lapozz magadban egyet, mondván - ezt is megéltem! :)

2017. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, ezek teljesen hétköznapi dolgok , szinte mindenkivel megesik hasonló.
2017. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, én voltam.
2017. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ha átok volt,hanem nagyon durva,hogy mindez egy nap történjen :D
2017. ápr. 3. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Végső állomást láttad? >:)
2017. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 thoomas26 ***** válasza:

Valóban vannak olyan napok, amikor az ember úgy érzi, üldözi a balszerencse. Azonban egy tényleges átkozásnál valóban komolyabb baj is jelentkezett volna.

Egy ilyen napon már az ember valósággal beleéli magát abba, hogy őt most csak balszerencse éri, s érdekes módon ez is történik. Különösebb figyelmet szerintem nem érdemel az ilyen dolog. Egyet azonban nemcsak lehet, hanem érdemes is tenni ilyenkor. Nem szabad megijedni és félni tőle. Ezek bizonyos értelemben ártó energiák, s a félelmeddel csak táplálni fogod azokat. Érdemes tudatosítani magadban, hogy te erősebb vagy náluk, s ha tényleg nem foglalkozol velük, nem lesz esélyük nálad.

(Természetesen, ha valaki az egész életét szerencsétlennek érzi, annak már más az oka, de most itt ugye nem erről van szó.)

2017. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SpilerHUN ***** válasza:
Ezek jó durva dolgok amiket leírtál! Sztem nem téged hanem a haverodat átkozták meg! Azért keress fel egy wicca boszorkányt!
2017. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Uh hugi vagy tesó. Kemény heted van:D

Ez inkább egy rossz hét. :D egy ismerosomnek azt mondta egy jós hogy a rossz szavak, és az átkok vissza szálnak azokra akik mondták:D nesze egy ezoszkeptikus válasz;D

2017. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz: a fehér szaggatott vonal az út közepén nem bicikliút.

A haveroddal ezt tartsátok be, és nem karamboloznak, hajtanak a járdára mellettetek, és nem dudál mindenki.

2017. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!