Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mióta Sátánista vagyok úgy...

Mióta Sátánista vagyok úgy érzem többet tudok a világról. Ez jó dolog?

Figyelt kérdés

#sátánizmus #Etoterika
2017. ápr. 21. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

Mit tudsz te sátánista gyerek? :) Felelj! Hátha én is okosabb leszek!

Amúgy mi által lettél okosabb??

2017. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nagyon nem jó.Bár belátást nyersz az igazi világra,de ugyanakkor félre is vezet téged,hogy úgy hidd a jó úton jársz.Javaslat:térj meg,s kerd el hinni istenben.örömöt az apró csodákban találd meg.
2017. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
Úgy látom téged is és a #2 válaszolót is ki kell hogy ábrándítsam. Se isten se sátán sem pedig bármilyen más természetfeletti lény nem létezik.
2017. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

A tudás lehet jó, vagy rossz hatással is az emberekre és a környezetükre.


Számít az, hogy kinek adod tovább a tudásod, bármi legyen is az, és számít, hogy hogyan tettél szert a tudásodra.


A tudás miatt választottad a vallásod vagy más miatt?

2017. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%

Merthogy mit tudsz a világról és miért az jó neked? 🤔

Én azt mondom barátom, hogy törekedj az anyagi jólétre és az anyagiak gyarapítására szaporítására. Ha már ANYAGILAG jól állsz vehetsz magadnak boldogságot is, mert ugye aki mást mond az szegény. Én jól ismerem a világot, de mit nyerek vele? Bölcsességet? Tudást? Ugyan már. Csak egy bolond egyértelmű ember tudja hogy kell gondtalanul élni. Az ilyen emberek mindig nevetnek boldogok. 😏

2017. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%
:D fura olyant tudást állitani ami nem sok köze van a valosághoz. Inkább a nézőpontod változott. Vigyáz Luciferrel azért:D jó macska név lehetne:D
2017. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Huh, csak sátánista létedre érzed, hogy többet tudtál meg a világról? Csak nem tán könyveket oszt neked Sátán, vagy netán kiküldött dolgozni? :DDDD
2017. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgáld meg magad és nézd meg,hogy a szerzett tudásod javadra válik-e. A tudás megszerzése- főleg ha túl hamar jön - lelkileg nagyon felkavaró lehet. Nem hoz lelki békét csak ha leülepedett.


De alapjában a kérdésedre a válasz : Persze, hogy jól van így.


Sátán lehetőséget adott a tudásra,és önmagad fejlesztésére. Tanulj minnél többet, nyisd ki a szemed, és építs magadnak és szeretteidnek egy igazabb és jobb világot.

2017. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Panka91 ***** válasza:
50%
Satan...Isten... Mindenki hisz valamiben, meg az ateistak is. De ha mar satan...Akkor tudnod kell azt is, hogy megvezet, felhasznal a rosszra... Szerintem inkabb torekedj az eleteden javitani. Mert a satan nem fog... Mikor pedig mar elaraszt a gonoszsag, egyre kevesebb baratod lesz, kiveve a tobbi satanistat, es olyan lesz mint mikor bizonyos torzsek civilizaciotol elzarkozva elnek csak ti a negativ emberek lesztek egymasnak meg satan lesz szamotokra. Aztan x ev mulva radobbensz hogy csak gonosz lettel megszomorodtal te is az eleted is es minden jot elszalasztottal amiben reszed lehetett volna. Ne akadj ki kerlek de a sok rossz ellenere nagyon sok jo is van a vilagban. Es tobbet er egy bajban segitseget nyujto tiszta szivu ember mint egy satanista szeansz pl... Mert a valosag az amikor bajba kerulsz es pl egy teljesen idegen joszandeku ember segitseget nyujt. Jol tud am esni. Sokkal jobban. Az exem ma mar szegyenli hogy satanista volt es vissza nezve nem is ertette onmagat sem hogy mi a fenere volt jo mikor csak egyre melyebbre csuszott mikozben azt hitte hogy jo lett neki.
2017. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

*Mély levegő*

Szóval...Hogyan függ össze a kettő?

2017. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!