Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mióta Sátánista vagyok úgy...

Mióta Sátánista vagyok úgy érzem többet tudok a világról. Ez jó dolog?

Figyelt kérdés

#sátánizmus #Etoterika
2017. ápr. 21. 16:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
ja,és ugye ezzel a kijelentéseddel nem arra akarod buzdítani a többi "polgártársat",hogy ők is legyenek sátánisták??
2017. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
76%

Néha a legegyszerűbbnek látszó kérdés,- amire pár szavas választ kéne adni,- nem megválaszolható röviden.


Megpróbálom pár mondatban,csak néhány alapot.


Először is a Sátánizmus nem kapcsolódik az ábrahámita vallásokhoz, igy Sátán sem.


Véleményünk szerint Sátán, az emberiség felemelésén,tanításán dolgozik. Ösztönöz önmagunk szellemi, és spirituális fejlesztésére.

A démonok is istenek Sátán segítői.


Sátán és a Démonok nevét, az ábrahámita tanítások feketítették be.


Ezek pusztán igy kijelentések. Egyszerűen ide nagyon hosszú lenne kifejteni.


A Sátánizmus nem térítő vallás!

Nem fogsz olyan sátánistával találkozni, aki fekete nadrágban,fehér ingben csöngetget vasárnaponként, és megpróbál beszervezni.


Feltétlen tisztelettel viseltetünk az élet minden formájával szemben.


Ha kérdeznek válaszolunk,de nem térítünk.


Úgyhogy majd mindenki eldöntheti -tudásszintjének megfelelően- hogy hazugságban kíván élni, vagy megpróbál gondolkodni. Nem kényszer.


A válaszom nagyon leegyszerűsített, és nem alkalmas arra, hogy megértd a Sátánizmust. Csak kiragadott dolgok.


Szép napot

2017. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%

Ja igen. A legnagyobb hazugságokról - ami nekem természetes ugyan- pár szót.


NEM kéri a lelked. Nem kell neki !

Azon kívül, - hogy a lelket nem lehet eladni semmilyen formában -köszöni szépen van neki sajátja.


Semmilyen körülmények között nem áldozunk életet. Ezt meghagyjuk az ábrahámita,és egyéb véráldozatot követelő szerencsétlen vallásoknak.

Sátán tiszteli az életet és hidd el, hogy semmilyen körülmények között nem kell neki kibelezett döglött macska, legyilkolt álat vagy ember.


Ezek beteg dolgok!


A Sátánizmus pedig a lélek fejlesztéséről szól, és nem az elkorcsosításáról !


szép napot

2017. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor (talán) már azt is tudod,

hogy az alapjaiig rohadt

a díszes társulat.

2017. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

Tisztelt 24#


Két lehetőséget látok válaszoddal kapcsolatban.


1, Nem nekem válaszoltál


2, Úgy válaszoltál,hogy nem olvastad el mire válaszolsz.


Én ebben a kontextusban, nem értem a válaszodat.


Ha kifejtenéd egy kicsit,vagy elolvasnád....😒

2017. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Örülök szívből,hogy nem az a sátánizmus amire én gondoltam!Nem áldoztok életet,állatokat,stb...(ha igazat írsz...)tudod az embereknek általában az jut eszébe a sátánistákról!
2017. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
51%

Azért jut az emberek eszébe minden beteg dolog a Sátánistákról, mert olyan kultúrkörben nőttek fel, amely ilyen szteteotípiákat,dogmákat tanított nekik.


És ha csak azt a semmitmondó híradót nézed a tv ben, abban akik bünöznek, állatokat kínoznak,erőszakot tesznek,gyilkolnak mind ábrahámita vallásúak. Gyakorló vagy paszív mindegy.


szép napot

2017. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. máj. 23. 15:11
 29/34 A kérdező kommentje:
De maradok a Sátánizmusnál .
2017. máj. 23. 15:11
 30/34 anonim ***** válasza:

A Spirituális Sátánizmusban szerintem lennének pozitív dolgok, de a Nemzetiszocializmust szerintem az ellenség csempészte bele szívatásként.


A LaVey-féle sátánizmus egyszerű, populáris, kirakati, tipikusan amerikai színvonalú.


Az a baj ezekkel az irányzatokkal, hogy mindegyikbe bele van csempészve a "hülyeség" ... ez alól természetesen az ábrahámita vallások sem kivételek.


Valami értelmes ember dolgozzon ki egy olyan "sátánizmust" vagy valami hasonlót, amiben

- ott van az erő

- a hit az emberben

- a prométeuszi láng

- a felfelé haladó, törő erő (ez a balkéz ereje, aminek most van az ideje.


Ne legyen benne

- nemzetiszocializmus

- Hitler-imádat

- ábrahámita kultusz és képviselőinek imádata

- nyálaskodás

- szentimentalizmus

- szeretetről fröcsögés

- ostobaság.


Legyen egy kidolgozott, értelmes, művelhető, megérthető, gyakorolható mágikus rendszer.

(a Spirituális Sátánizmusban ezek részben megvannak, az majdnem lehetne egy megfelelő kiindulási alap).


A thelemita rendszerből lehet még belevenni és az Order of the Nine Angles rendszeréből elvi dolgokat (de onnan sem kell a hülyeség).

(iszlám, mint menekülési útvonal: ilyesmire sincs szükség - ez is csak csapda, mint oly sok minden ma)


Michael W. Ford dolgai is valamennyire használhatók lehetnek (részben, de nem kell olyan komor tekintet).


stb. stb.

2017. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!