Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismertek okkult hagyomanyokat,...

Ismertek okkult hagyomanyokat, varazsigeket, szertartasokat?

Figyelt kérdés

Nagyon erdekel a tema de semmi penzert nem ideznek szellemet meg semmi csak kivancsi vagyok :D

ha esetleg tudtok barmilyen ilyen okkult termeszetfeletti dolgot legyszives irjatok le elore is koszonom :)



2017. máj. 4. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer apukám részt vett asztaltáncoltatáson és azt mondta hogy én soha ne csináljak ilyesmit. Anyukám egyik munkatársa is idézett már szellemet a baráti körével de valami olyat idéztek meg amitől sorban szétdurrantak a lámpák az utcában és korom sötét volt majd betört a tükör. Ezekkel nem jó játszani mivel ha megidézel valamit soha nem tudod hogy kit/mit idézel meg.
2017. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat nem is szeretnek veluk jatszani egyszeruen csak erdeklet a tema es szeretek rola olvasni.

esetleg nem tudod milyen modon tancoltattak asztalt v ideztek szellemet?

2017. máj. 4. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
ami azt illeti ha idézel akkor pontosan tudod, hogy kit fogsz idézni de ennek megvan a maga menete és persze a saját veszélyei.
2017. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es hat apa azt mondta hogy a pasi aki csinalta valami szoveget elmondott gyujtott gyertyat es ugy de elvileg a srac nagyapja volt.
2017. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek
2017. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 padaman ***** válasza:
Én is részt vettem már ilyesmin, de az idézés közepe fele elég rosszra fordultak a dolgok. Megpróbáltuk megidézni azt aki 1972 és 76 között vizibiciklit árult a Balaton Északi partján. 10 percen keresztül fogtuk egymás kezét körben ülve a földön és koncentráltunk, miközben a kör közepén ülő lány a vizibicikli hangját próbálta utánozni. 10 perc után a 40 éves inflációval is kalkulált akkori strandbelépő ára a pénztárcánkból 56 cm-re emelkedett a padlóról. Már ekkor éreztük hogy milyen hatalmas erőkkel van dolgunk, de igazán akkor értettük meg mibe is kezdtünk bele, mikor a lámpafények pislákolni kezdtek és elfolytott reszelős hangon minden irányból azt hallottuk hogy "Itttt a finom kürtös-tös-tös, vegyééék amíg meleg-leg-leg." Nem tudtuk hogy mitévők legyünk. Az összes pénzünk úszott az ektoplazmában amit a belépőért áldoztunk fel. Mindannyian éreztük hogy mi fog következni... A kör közepén ülő lány karúszója lassan ereszteni kezdett. Moccanni sem bírtunk. Majd másodpercek múltán minden, a házban található felfújható dologból sivítva távozott a levegő. A szellem elszabadult... Mindannyiunk fekete Sports papucsának pántja félig felszakadt, a naptejes dobozokon a faktor 10 egységgel csökkent, és a paprikás szalámis szendvicseinken az alufólia kisímult. Tudtuk hogy meg kell akadályoznunk hogy a démon kilyusson a lakásból még ha ez azzal is fenyegetett hogy lekéssük az utolsó helyijáratot haza felé. Így hát ketten közülük a Ghos Buster zenéjét kezdték dúdolni amivel sikerült az entitást az egyik sarokba szorítani. Hiába került csapdába az ereje nem csökkent ezért kénytelenek voltunk egy Klaudia nevű lány aranyhörcsögének testébe zárni a szellemet. Azóta vanílás kürtöskalács illatú az alom, és minden éjjel hallani a hörcsögkerék halk nyikorgását.
2017. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abrakadabra, az egy okkult varázsige.

[link]

2017. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!