Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kik karatéznak itt? Tapasztalt...

Kik karatéznak itt? Tapasztaltatok már olyat, hogy harc közben véletlenül varázsoltatok?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy készülöd megütni az ellenfelet és véletlenül tűzlabdát lősz rá vagy ilyesmi.

2017. jún. 14. 15:08
 1/10 anonim válasza:
100%
én csak az ellenfelet megreptetem kicsit
2017. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már mondtam, hogy nem szabad xanaxra töményet inni!
2017. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Son Goku profi ezen a téren. Kérdezd őt.
2017. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, há' nekem tegnap sikerült varázsakolnom egy hellokittys anyagzsep kendót.


De holnap megpróbálom a szegycsontmegelőző haránt békecomb intimitást, hátha sikerül az is.

2017. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kung-fuztam (Wing Tsun Kung Fu) 19 évesen. Formagyakorlat közben egy csaj volt a párom, kis híján sikerült kiütnöm a fogsorát. Varázslat azonban nem történt :(
2017. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Versenyen rendszeresen tűzlabdákat osztok ki az ellenfélre, a bírók meg csak lapozzák a szabálykönyvet, hogy ilyet mégis szabad-e.
2017. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fú, ne is mondd... Múltkor összekaptunk a Józsival, mert az a szemét ellopta az Anettkàs hűtőmágnesemet. De közben a Sanyit (aki éppen nyugtatni próbált minket) véletlenül teherautóvá változtattam... Végülis nem volt akkora gond belőle, mert azóta indítottam egy fuvarozó céget, és beszerveztem Sanyit. Megbízható a motorja, de sajnos nagyon rozsdásodik. Erről jut eszembe, valaki nem ismer egy jó lakatost?
2017. jún. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
KAMEHAMEHA!!!
2017. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne törődj a sok komolytalan válasszal,

Szerintem tudom mire gondolsz.


- léteznek olyan nagyon ősi formagyakorlatok, amik néhány hagyományos harcművészetben részletekben meg is őrződtek,/ így töredékeiben, csak látványelemek, mert nem működnek./

- rituális mozdulatsorok, melyeknek elsajátításával meg lehet idézni a föld energiáját, és támadótechnikaként alkalmazni...


Szóval a válasz:

- igen előfordul néha, hogy egyes harcosok véletlenül végrehajtanak egy ilyen, tulajdonképpen "varázs" mozdulatsort...

- de ezek inkább csak energiakitörések...

- csakis akarattal koncentrált, irányított formában tud hatékony pusztítást végezni...

- de nem volt még a Földön olyan harcos, a világ kezdete óta aki mindet ismerte volna...

- azon kevesek, akik tanulhatják, mindannyian a klánjuk által választott tecnika legtökéletesebb megismerésén dolgoznak, egész életükben...

-énis beavatott vagyok, gyerekkorom óta tanulom, tökéletesítem technikámat...

- a főnököm pedig egy igazi boszorkánymester...

Képes rá hogy kitépje az emberek lelkét...


-én amikor legelőször alkalmaztam, az ellenfelem teljesen kőkeményre fagyasztottam...


Üdvözlettel:


SUB ZERO

2017. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Természetesen van, bár karate mozdulatokkal nehéz előhozni, ez a srác ninjutsut és kung-fut használ, nézd meg ezt a videót: [link]
2017. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!