Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátánisték valójában így...

A Sátánisték valójában így akarnának kinézni, ha tehetnék?

Figyelt kérdés

Maria Christerna sátánista átoperáltatta magát, olyanná amilyen elvileg egy igazi sátánista szerinte. Elméletben ilyen szeretne lenni egy sátánista, ha lenne rá pénze, az iszonyú drága plasztikai műtétekre és ha fel mernék vállalni a társadalom előtt. Ugye mondanom sem kell, hogy egy ilyen műtétsorozat után nem kapnának sem portásként, sem mekiben állást az illető, meg ahol látható az ember ott sem. [link]


Elvileg igy szeretne kinézni illetve így tudna önmagával azonosítani egy igazi sátánista. Ez mennyire fejezi ki azt a képet, amit magadról látsz sátán mellett?

Milyen szép kis szarvakat is ültetett be magának [link]


Nem aranyos ? [link]


2017. júl. 6. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ez egy tanár volt.. és vámír akart lenni..
2017. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Hozzátenném azt is, hogy nézőpont kérdése minden, egyesek szerint a keresztények bálványimádók/ sátánisták, a keresztény felfogás szerint is a népi vallásokból a legtöbb sátánista számára, de amúgy legalább a sátánistáknál egyenjogú a férfi és a nő xD, itten meg egy oldarbordával beérik xd
2017. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy szerencsétlen,feltűnési viszketegségben szenvedő pózer.Nem hiszem,hogy a hitüket komolyan vevő sátánisták így akarnának kinézni.
2017. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik satanista se akar igy kinezni, csak aki habisztibol csinalja.

Vagyis nem komolyan, es csak latszolagosan ismeri a temat.

Az igazi satanistakat valoszinuleg nem is ismerned fel az utcan, nem mondom, hogy mind atlagos ember, valamivel kitunnek a tomegbol.

2017. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nem számít a külső. Én pl. rocker vagyok, de nem hordok túl gyakran fekete holmikat és láncot. Virágos ruciban is ugyanúgy rocker maradok. :D Gondolom ugyan ez vonatkozik minden hasonló esetre.
2017. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez a nő tuti elmebeteg, te most trollkodsz?
2017. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3.

Tényleg nem.

2017. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha neki ez tetszik. Amúgy meg vámpír volt odaírva, nem ugyanaz a kettő. De nekem a fültágító se tetszik, neki meg kevés. Amúgy a szépítészeti műtétekkel is elcsúfítják magukat a legtöbben. Másnak meg egy életen át rohad a foga.
2017. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2017. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Shvr felhasználó válasza:


Ez nem sátánizmus, a démonok manifesztálódnak így. (Korunkban = az idők végén, mindenféle entitások le- és felszületnek a Földre ... ami gyakorlatilag csak egy klippotikus héj = a külső sötétség világa - azért süt így a napja.)

2017. júl. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!