Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet szövetséget...

Hogyan lehet szövetséget kötni az Ördöggel?

Figyelt kérdés
Komoly válaazokat várok,olyanoktól akik valamennyire értenek hozzá/van róla információjuk. Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, és el is fogadom, de most nem véleményekre vagyok kívácsi,hogy létézik-e Ördög, úgyhogy a szkeptikusok most ne írjanak.

2017. szept. 22. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanúgy mint bármely démonnal, de ő nem biztos, hogy "szóba áll" veled, mert nem biztos, hogy tudsz neki nyújtani annyit cserébe, hogy ez neki megérje.


Amúgy nem szövetség, hanem szerződés. Ezt azért fontos leírni, mert alapvetően ezek "lehúzós" szerződések, te jársz rosszabbul. Pl olyan hatalmat amit néhány (5-10) év alatt megszerezhetnél megadnak azonnal, de cserébe pl 300 éven át kell túlvilágon szolgálnod őket.

2017. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem ilyen érdekel, a lelkem adnám cserébe pénzért,hírnévért,hatalomért, míg élek, halálom után mindegy mit kell csinálnom érte. Tehát hogyan tusok kapcsolatba lépni vele?Nem értek az ilyesmihez, nem tudom a többi démonnal hogyan kell.
2017. szept. 22. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Hihhetetlen vagy kèrdező. Tiszta szívedből az èlmènyt átèlve kell kívánnod mind azt amit akarsz. Rendszeresen. Időbe telik mire annyira megerősödik a kívánságod, hogy "átjusson" de ki kell tartani. Az pedig egy tèvhit, hogy a lelked kèrik. A segítsègedet max. Vagy azt, hogy az oldalukon harcolj.
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindazt*
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, természetesen létezik,de valahogy én ezt a megnevezést nem részesítem előnyben. Olyan szerződést nem lehet vele kötni, amire te gondolsz, de máshogy lehet, igen. Ha megszereted tiszta szívből, megismered, és Ő is befogad téged nagy családjába, akkor mindenben a segítségedre lesz, de a gesztenyét magadnak kell kikaparnod. Persze az Ő segítségével fényévekkel könnyebben fog menni minden, de tenni kell érte neked. Viszont Ő mindig veled lesz és támogat. Szóval valahogy így néz ki. Ha akarod, írok privit
2017. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
85%
Engem a Lucifer666 tiltott. Azóta
2017. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi véglényt egy helyen...
2017. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mivel nem létezik. Tényszerűen, ez nem vélemény. Azt meg nem te fogod megszabni, hogy ki írhat ide.
2017. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?Próbáltad?
2017. szept. 24. 19:24
 10/15 peett válasza:
Csak lepj be egy vezeto politikai partba es sima ugy, csak hazudj, hazudj, hazudj
2017. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!