Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vajon beteljesedhet? Vagy...

Vajon beteljesedhet? Vagy nyugodt lehetek?

Figyelt kérdés
Helló! Egy kis problémával fordulok hozzátok. Illetve, talán nem is nevezhetjük problémának. De számomra kicsit aggasztó. Augusztusban szakításon mentem keresztűl, a dézsa fenekén ülve akkor egy internetes oldalon kerestem egy "szerelmi kötés" rituálét egy fénykép egy nagy fehér gyertya egy aranyláncon átfűzőtt gyűrű, Előbb egy tisztitást kellett végezni, egy papíra a személy nevét, kellett ráírni és egy ezüstős tálkában pár csómóval vörös madzaggal átkötve szorósan azt lebogozni és elégetni a papírt,majd a hamút a szélbe szorni, volt kis mondóka is mellé, majd a kötést úgyan így ezűstős tányérra állított gyertyával előtte a személy képe és a mondoka közben a láncon átfűzőtt gyűrűt pörgetni a gyertya lángja körül, 1 holdfogytától egész teleholdig tartó szertartással.Komplex művelet. Azt szeretném kérdezni az ilyen rítús mennyire hatásos és mennyi idő kell a beteljesűléséhez? Akkor is teljes kételkedésben végeztem el , és most sem híszek benne 100%ig, de most pár napja ilyen témakörbe keveredtem és valaki azt mondta hogy ez nem hít álltal műkődő dolog és hogy ezzel saját magam láncoltam a személyhez, viszont őt nem magamhoz, Neki van most jelenleg élettársa, és kiváncsi vagyok ki mit tud erről esetleg valaki aki szakember, aki megtudja mondani nekem hogy mit tettem ,s teljesülhet vagy megnyugodhatok? Elöre Köszönöm a komoly válaszokat!
2017. okt. 13. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, egy ilyen "rituálé" soha nem fog működni!
2017. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!