Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezek igazak lehetnek?

Ezek igazak lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Kérlek,olvassátok el a cikkeket,mielőtt írnátok! Ezért nem fűzök hozzászólást,mert egyesek lusták olvasni c.c Nem olyan hosszúak egyébként! Arra vagyok kíváncsi,szerintetek igazak ezek?? Mert elég élethűek,és,senki nem tudja bizonyítani hogy nem igazak ezek,bár azt sem hogy igazak.. Mert vannak megdöbbentő dolgok az életben,és amiről azt hinnénk mese, lehet,hogy valóban megtörténhet! Tapasztalatból írom!



2017. okt. 19. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiéd a napiufo, hogy ott reklámozod? Ott van a bannercsere bazze!
2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen igazak. Én hiszek benne és itt van még egy videó. Érdemes lassítva is megnézni.


https://www.youtube.com/watch?v=_XpojLYBNyc

2017. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én is már láttam ezeket és igaznak találom! Előtt... Sok olyan dolog van a világban amit mi még csak fel se tudunk fogni...
2017. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ufókák vannak !

Értem gyerekek ?

2017. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem tunt sehova!,ott van a masik no oldalan ,ugy megy ki a kepbol ,hogy a kamera nemtudja befogni!

Egyebkent a vilagegyetemben barmi megtortenhet amit mi elkepzelni sem tudunk!

2017. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Első,nem az enyém csak spontán bejött én meg utána olvasgattam xd
2017. okt. 20. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket már évekkel ezelőtt megfejtették :)


Első videón a fekete ruhás nő mögött sétál el a másik.


Második videó egyértelműen manipulált, látszik az effekteken, és a dátum kissé hatásvadász váltakozásán :)


Harmadikat nézd meg 0:51-től 0.25x-re lassítva, látszik, hogy a srác a kocsiból esik ki, ami a szélvédőn legördül, az pedig egy sima esőcsepp.


Negyedik videón nem is iPhone van, hanem egy régi, nyomógombos telefon, ez nyilvánvaló... A kép címe egyébként "Man hands a letter to a woman in a hall", azaz "Egy férfi átad egy levelet az előszobában".

A cikkben valamiért egy elég rossz minőségű fotó szerepel, a kép jobb minőségű fotója itt található: [link]

2017. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!